• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotografi nga duart tona

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Fotografi nga duart tona 

LoSsT

VIP
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

Se qyteti dikujt mund te jete dhe nje fshat me llamarina,:p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Fotografi nga duart tona

 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fotografi nga duart tona

Ket foto se kam bo me duret e mija... Por do doja shum ta kisha bo! :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fotografi nga duart tona

I ca gjeta.. Kete lulen e kam pas bere ne 2012-ten haha.. Se di ku ka humb si foto. po e gjeta te llogaria ime ne bucket,Sa shume goca, Lol

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top