• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotoja tregon ku i rreh zemra shenjave te horoskopit lol .

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Provo super glue dhe e shef qe kurre me nuk thyhet lol
Btw një dite kur Po regulloja dicka me super glue mu ngjiten dy gishterinjte bashke lol
Ca hoqa ti ndaj lol
jo aq rend jo se nuk dua te vuajn robt kur te ma thyejn 😂😂,se është prove qo ,po ma thyen prap me peshtym kam per ta ngjitur 😂😂
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Jeni msu vec me ua thy tjerve ju, ja shifeni iher. Ua tha dhe horoskopi lol
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Cili muaji vajte ti? lol
E ke par gjinin? 😂
😂😂 deshtova si deshtake kur me tha qe kishte deshtuar me gjuajtjet dhe me kishte ln me barr😂😂😂...i ka dhe silencioze shejtani ta ben demin kur se pret 😂😂😂
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Bohhh çfarë fatkeqsie , duhet tre dit te mbaje Zi fv al per humbjen e madhes e një fare dashurie virtuale :p lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
jo aq rend jo se nuk dua te vuajn robt kur te ma thyejn 😂😂,se është prove qo ,po ma thyen prap me peshtym kam per ta ngjitur 😂😂
E je degjuar ate shprehjen
“ fool me once, shame on you fool me twice, shame on me”
një here thyhet zemra :p
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Bohhh çfarë fatkeqsie , duhet tre dit te mbaje Zi fv al per humbjen e madhes e një fare dashurie virtuale :p lol
qyqa jo mi se me vjen te qaj ,une e prisja nga dashnia e perjetshme e na del Vinjol djali si fani spathi dhe na del me i zoti 😝😂😂
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Une jam gaforrja ....popo aa mire
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Me se e drejt
Luani zemren e ka gjigante dhe ne tru sepse aty lind dashuria ❤
 
Top