• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ftp@zonaime.com ofert

WxP

Grupi
Per te gjithe ata qe kan mbi 500 Postime ne forumivirtual Sherbimet tona do te ofrojn host.zonaime.com ku mund te vendosni faqen tuaja edhe programet.

Cfare do te thote kjo? Per ata qe nuk e kan idene eshte nje hyrje e kufizuar hapesire qe mund te shkoj max deri ne 2 GB online per vendosjen e programeve dokumentave webpages. Tashme nuk do te jet e nevojshme mbajtja e nje USB. Duke perdorur ne internet link Ftp.Zonaime.com ME pas duke vendosu user edhe passwd qe do te ket secili antar qe do te deshiroj kete sherbim mund te bej copy edhe paste programe, faqe etj... Pasi perfundon programet mund te merren perseri me copy paste nga nje tjeter kompjuter pasi behet lidhja ose duke ruajtur me kujdes programet mund te jepet edhe kshu nje program: emri-qe-keni-zgjedhur.zonaime.com/emri-i-programit.rar.exe etj
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ftp@zonaime.com ofert

Oferte e bukur kjo, ju lumte :)
 
Titulli: Ftp@zonaime.com ofert

Une se kuptova dhe aq mire kete gje por shpresoj se do ta kuptoj :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ftp@zonaime.com ofert

Do e bej dhe un 1:) me cin duhet te flas per ha hapur?
 

Sub-7

Anëtar i ri
un i kisha bo 500 postime.. po se kush mi fshiu se di hahahahaha :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
ore WXP ne bejme nga 500-600 edhe 1000 po do ti qe forumi kthehet ne (back database for recover) rdhe kjo ndodh muaj per muaj sivjet sidomos mos do behet edhe me kete spacen qe do na jepni??? nejse ide e mire kur te me vije koha me shto edhe mua :)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Ftp@zonaime.com ofert

Me nevojitet nje e tille :D
 
Top