• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fundi i kohës.

Në fund të kohës do të jemi vetëm pluhur. Galaktikat do të ushqehen me memorien tonë duke përshëndetur secilën prej grimcave të universitetit, për nderë të epokës së re të pavdekshme.
Dhe përsëri, si gjithmonë, do të jetë sikur të mos kemi ekzistuar kurrë, të pavdekshëm nga ligji i Një_shit. Të jetojmë në kujtimet e njerëzve të tjerë,
në multidimensionale që nuk kemi provuar kurrë, duke kaluar tingullin e kohës dhe muzgut, dhe përsëri, ne mund të jemi si gjithmonë, banorëte vetëm të kohës.
Brunilda Trenova
FB_IMG_1584814232608.jpg

@LeVoyageur
 
Redaktimi i fundit:
Në fund të kohës do të jemi vetëm pluhur.

Sa fraze e bukur ......ashtu dua te jem pluhur 🌹🌹🌹
 
Top