• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fundi i një marrëdhënieje nuk është fundi i jetës.

dangerous

Antarë i Respektuar

Fundi i një marrëdhënieje nuk është fundi i jetës.​


Para një fillimi të ri kërkohet një pikë përfundimi. Çdo ditë shoh njerëz që promovojnë fillime të reja si gjendje lumturie. Guximi për ndryshim, shpresa për diçka të re dhe rezistenca e bëjnë jetën më të lehtë.Nuk është për shkak se fjala “fillo” është e bukur dhe zbatimi i saj është i lehtë. Në fakt, fillimi është shumë i vështirë, sepse përfshin kurajo, vendosmëri dhe doza të larta të inteligjencës emocionale. Ditët bëhen më të mëdha, frika nga të qenit vetëm na torturon dhe keqardhja që “duhet të kishim provuar më shumë” e vë nën kontroll mendjen tonë. Sidoqoftë, përkundër gjithë kësaj, liria dhe paqja që sjellin fillimet e reja e bëjnë çdo qëndrim të vlefshëm.

Për të qenë të denjë për një fillim të vërtetë, duhet të jeni mjaft të fortë për t’i dhënë fund gjithçkaje që ju largon nga thelbi juaj (dhe kjo përfshin marrëdhënie, profesion dhe ëndrra). Ju keni fuqinë për të ndryshuar rrjedhën e jetës thjesht duke marrë vendime të duhura. Pra, kur frikacakët duan të jetojnë, ndaloni, merrni frymë dhe pyesni veten: cili është kufiri im? Kur të keni mundësi t’i përgjigjeni kësaj pyetjeje, do të jeni vërtet të lirë.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Cdo mardhenje qe behet toksike per shpirtin duhet dhene fund.
Dhe cdo fund ka nje te mire,te mirefillt.
Ndjesine dhe vertetsine e nje fillimi te ri. :))
Cdo dite lind dielli,keshtu dhe shpirti njerzor,sa here ka nevoj per dashuri ai e gjene.
Mjafton mos ta lesh peng ne lidhje qe nuk vlejne.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Si thone cdo fillim ka dhe mbarim po ashtu dhe lidhjet ...eshte e veshtire normal fundi dhe fillimi por jeta keshtu eshte
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Every end is a new beginning
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
vdes dicka lind dicka tjeter ma e forte ma e bukur....pas cdo te keqe gjithmone vjen dicka me e mire

Dicka vdes.
Tpakten tek une... qoft marredhenie dashurie apo miqesore.
Ajo dickaja e bukur vjen vetem kur e ke perpunuar dhe pertypur merzitjen bashk me dhimbjen... perndryshe, nese e fillon para kohe, te iken prej duarsh ose e shkatarron sepse akoma sje gati.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Duke u nisur nga titulli, janë shprehje që na ngushëllojnë miqtë, por thellë thellë është fund, të vdes shpirti dhe vetëm koha mund ta ngjallë e ti shohë më me kujdes marrëdhëniet e tjera.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
tani qe te flasim hapur,nja nje jave kur ndahet robi,syte drite ste bejne,nje jave po qendrove si telefonove,si shkrove,shpetove ahahahhahahahahah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
ke drejte....po gjithmone ishet e mia mjan dukt me sexi pasi ndahesha me to 🤔
po sepse kur e shef me noj tjeter pastaj,thuaaa bohhh,pse e humba une kete?! hahahhaha
 
Private conversations
Help Users
    Top