• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fundi i një marrëdhënieje nuk është fundi i jetës.

Boreas

Advanced
Cdo fund eshte i dhimbshem ne rast se ke kujtime te bukura nga ajo mardhenie dhe cdo fund eshte shpetim nese nga ajo mardhenie ke pasur vetem merzi dhe lot.

Kur fundi vjen nga te dyja palet eshte me e pranueshme dhe gjen paqen shume shpejt por nese eshte e njeanshme kthehet ne dhimbje per ate qe sdo fundin dhe per bezdisje nga pala qe i ka dhene fund.

Sido qe te jete ngelet ne memorje qofshin kujtime te bukura qofshin te trishta.
 

Desa

Temet Nosce
Por është fundi i një pjesëze të jetës tënde, që nuk kthehet kurrë. Me pak vullnet të mirë, ngre kryet lartë dhe ec përpara.
 
Private conversations
Help Users
    Top