• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gatimet e muajit tetor 2020!

Gatimet e muajit Tetor 2020!


 • Totali i votuesve
  23
 • Poll closed .
Pershendetje te dashur anetare, dhe ja ku jemi bashke dhe me nje konkurs tjeter ne forumin tone.
Uroj dhe shpresoj qe ne muajit ne vazhdim do kemi me shume mbeshtetje dhe me shume foto.
Mos na kurseni nga votat dhe komentet ❤️

1. Fileto Peshku.
20201013_174557.jpg
20201013_180710.jpg
20201013_184939.jpg2.Peshk i pergatitur me patate ne furre. 

20201014_184303.jpg
20201014_184935.jpg
20201014_193519 (1).jpg


3.Peshk i pergatitur me mjell misri dhe perime.
IMG_20201009_130503.jpg
IMG_20201009_155657.jpg
IMG_20201009_163739.jpg
 
Ky konkursi i gatimit eshte budallallik, ushqimi provohet dhe jepet vleresimi. Nuk vleresohet nje ushqim me sy.
U hap si sondazh, dhe shumica ishin Pro, per hapje e nje konkurs, ketu e vlersojme Kush e ka pjaten me te bukur 😅
 
ta shtoj edhe ni gje nese me lejohet..ushqimi i par i pregaditur mir ..vetem se eshte bere nga dora e nje mashkulli😝shih tapen aty afer pirurit se ka largu hiq😡
Dembel kuzhinjer🤦‍♀️😝3-sh si not..
per dy tjera me von dal e i vlersoi
 
Tani si funksionon?

Te bejme foto perberesit procesin e gatimit dhe rezultatin perfundimtar te 3 recetave qe duam ne?

Gjithesesi qe ta kemi te qarte une do jem gjithmone fituese tek kjo teme lool
 
Votova 1. Fileto Peshku.
Syri lëng për asparagus, sepse gjërat shijohen me sy si fillim 😉
Pastaj finesa në thjeshtësi më bëri për vete.

Bukur duken të tri pjatat. 😋
 
Sygjerim: Do me kish pelqyer qe pjesemarresit ti listonin perberesit dhe te pershkruanin me dy fjale procesin e pergatitjes dhe gatimit.

Persa i perket prezantimit,duke marr parasysh qe jane pjata te servirura ne shtepi,nuk mund te behet ne menyren me te mire te mundshme.
Urime te tre pjesemarresve!
U paste bere mire dreka me peshk!

U shtofshim muajin tjeter!
Vota ime shkon per pjaten e pare!
 
3-shi eshte kompozu bukur, por shihni cik dyshin sa bukur i ka rrjetezu patatet # 😛
Une po votoj dyshin, ndonese goja leng per te paren , te dyten e te treten. Lol 😂
 
Private conversations
Help Users
  Top