• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gatimet e muajit tetor 2020!

Gatimet e muajit Tetor 2020!


 • Totali i votuesve
  23
 • Poll closed .
Pershendetje te dashur anetare, dhe ja ku jemi bashke dhe me nje konkurs tjeter ne forumin tone.
Uroj dhe shpresoj qe ne muajit ne vazhdim do kemi me shume mbeshtetje dhe me shume foto.
Mos na kurseni nga votat dhe komentet ❤️

1. Fileto Peshku.
20201013_174557.jpg
20201013_180710.jpg
20201013_184939.jpg2.Peshk i pergatitur me patate ne furre. 

20201014_184303.jpg
20201014_184935.jpg
20201014_193519 (1).jpg


3.Peshk i pergatitur me mjell misri dhe perime.
IMG_20201009_130503.jpg
IMG_20201009_155657.jpg
IMG_20201009_163739.jpg
 
Kush eshte tema e radhes, ben vaki mesoj ndonje gje nga YouTube ( rrofte youtube!) dhe pse mos te konkurroj edhe una 🙊 tigan kam, tepsi kam, pjata , luge... edhe 🧠 e di qe e kam. Ta ve cik ne pune te gatimi boll e lodha me gjera tjera.
 
Edhe i fundit
Sdua te blej shtepi e pajisje shtepiake per te marre pjese ketu lol
Ndryshon nese gatuaj ge komshia lol

Besoj se nese futemi te tema e gatimive kuptojme kush ka gatuar.

Te fotua e trete mendova 99% ti, nje perqind @afernilla

Kete hope nuk e kapa dot lol
Hereve do i bej me background qe vetem pjatat te duken Jo pjesa e kuzhines
 
Kush eshte tema e radhes, ben vaki mesoj ndonje gje nga YouTube ( rrofte youtube!) dhe pse mos te konkurroj edhe una 🙊 tigan kam, tepsi kam, pjata , luge... edhe 🧠 e di qe e kam. Ta ve cik ne pune te gatimi boll e lodha me gjera tjera.
Gatimi tjeter eshte truni :p
 
Po pse ajo pjate te duket e veshtire ty?
Une pretendoj per me shume, ajo eshte fiu fiu per 10 minuta e ke gati ne furre e 20 minuta ne pjate.
Ama gjelle tradicionale e gjera te komplikuara sdi te bej.
Sa vet han aty se peshk kish per dy vet🤔😉
 
Private conversations
Help Users
  Top