• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Getat që ju përshtaten sipas shenjës tuaj astrologjike

Jetmira

..........

Çfarë lloj getash ju përshtaten më shumë me karakterin? Zbulojini sipas shenjës tuaj të zodiakut.

Dashi, Bricjapi, Virgjëresha- Getat e zeza të thjeshta. Ju nuk i pëlqeni shumë ndërlikimet dhe ngarkimet, por preferoni gjërat e thjeshta dhe të efektshme. Një palë geta të zeza të thjeshta ju përshtaten për mrekulli. Në fund të fundit ato ju shërbejnë më shumë për të plotësuar një veshje sesa për të treguar anën sensuale.

Demi, Peshqit, Shigjetari- Geta të shkurtra. Getat me trup nuk janë për ju. Në përgjithësi ju preferoni gjëra të thjeshta që t’i hiqni menjëherë dhe të mos rini një orë për t’i ngritur kur shkoni në tualet.

Luani, Akrepi- Geta seksi. Ju doni të bini gjithmonë në sy dhe modelet seksi ju tërheqin më shumë. Sipas Dritare.net, një palë geta me zhartier janë idealet për ju.

Binjakët, Peshorja, Ujori- Getat me vizatime. Juve pëlqeni gjërat jo të zakonshme. Getat janë një mënyrë e mirë për të treguar karakterin tuaj të veçantë kështu që mund të eksperimentoni e të provoni çfarë t’iu vijë nëpër mend. /A.S-Dritare.net


Gaforrja është e ndershme:p:p.
Nuk zhvishet:p:p.
 
Top