• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gina Carano: Mos guxoni t’i afroheni

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve

Gina Joy Carano, lindi më 16 prill 1982 në Teksas.
Që në moshë të vogël, ajo është marrë me artet marciale si Box, Karate, Mai Tai etj, ku dhe ka fituar shumë tituj.
Sot ajo i pavarur dorezat e boksit dhe merret me aktrim dhe televizionin.
Revista më e njohur për burrat në botë “Maxim” e kishte vendosur atë në 100 femrat më të nxehta në botë.Marr Nga albobserver.com
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Gina Carano: Mos guxoni t’i afroheni

Ilia Spiro uroj me gjithe zemer qe te marresh kete femer per grua.....as gjykata e Strasburgut ste shpeton dot ... Me orar do e hash drune dhe do kendosh oho sa me pelqeu kur do me vije rradha prap buahahahahahahahahahahhagaha
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Gina Carano: Mos guxoni t’i afroheni

Sme pelqen...Ska hic feminilitet e asgje...Mundje,karate,peshngritje,boks etj etj keta sporte qe shprehin dhune sme pelqen te shoh femren ti ushtroje...Ka gjera me te mira,profesione me te bukura per femrat...Te pakten hijeshine si femer nuk e humbasim...Jam kurioze ta shoh me mini,me nje dekolte apo me taka kete femer...Skandal!..
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Gina Carano: Mos guxoni t’i afroheni

Sme pelqen...Ska hic feminilitet e asgje...Mundje,karate,peshngritje,boks etj etj keta sporte qe shprehin dhune sme pelqen te shoh femren ti ushtroje...Ka gjera me te mira,profesione me te bukura per femrat...Te pakten hijeshine si femer nuk e humbasim...Jam kurioze ta shoh me mini,me nje dekolte apo me taka kete femer...Skandal!..


Mos harro se ke ato femrat e kecit qe merren me kec sport esht dhe ai aman jan te mira ::p :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Gina Carano: Mos guxoni t’i afroheni

Mos harro se ke ato femrat e kecit qe merren me kec sport esht dhe ai aman jan te mira ::p :p :p
Ku e kane te bukuren??Ne muskuj??Mu me duket se pas disa viteve qe ushtrojne ate sport si burra marrin pamjen...Skane hic hije femre...bah...Lum juve qe ju pelqejne...
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Gina Carano: Mos guxoni t’i afroheni

Ku e kane te bukuren??Ne muskuj??Mu me duket se pas disa viteve qe ushtrojne ate sport si burra marrin pamjen...Skane hic hije femre...bah...Lum juve qe ju pelqejne...

Une flas per tani qe jan te freskta se po vajten tek 40-tat behen si gomari mashkull ste hyn me ne pune hahahahahahahahahahaha
 
Top