• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

ricky_ch

******


 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!


[video=youtube;NQVPs7sbu-0]https://www.youtube.com/watch?v=NQVPs7sbu-0[/video]
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

Mos ja fut kot o ricky se shqiptart skan ken 1 milion squhet gjenocid :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

U shperngulen vetem mysliman si tradhtare te fese. Dy shtetet, turk dhe grek, te krijuar ne baza religjoni dhe jo etnike, bene pazarin e "bagetive": te jap myslimanet qe kam ketu, me jep te krishteret qe kam atje. dhe anasjedhtas: te jap te krishteret qe kam ketu me jep myslimanet qe kam atje.

Te njejten gje bene edhe ne Ks, ne marrveshje me serbet. Tregti hesapi, turqit e kane si tradite antike merkaten e njerzeve.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

Madje edhe kjo kenge e pershkruan kete gjenocid te harruar:

 

ricky_ch

******
 

ricky_ch

******
 
Top