• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

kitrra 123

plak gjufurrak
Meq eshte fundjave pse mos te mesojme ca histori boterore.

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vajzat-Perëndesha të Nepalit

[video=youtube;gE-XI6blXB0]https://www.youtube.com/watch?v=gE-XI6blXB0#t=133[/video]
 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

Po turqit s'kanë qenë të civilizuarë, Europa është
e civilizuar!

Këto mund t'i numroni me një laps të thjesht,
për të tjerat iu duhet një PC me procesor I7.
 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

Gjenocidi ndaj armenëve, gënjeshtër politike internacionale !


 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!! 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

[video=youtube;-7JtJx8uwqk]https://www.youtube.com/watch?v=-7JtJx8uwqk[/video]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

Dhe ajo cfare eshte me interesante ricky, nuk po jane turqit ata qe po e mohojne ketu !
 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

...bile edhe foto të judëve përdorën kinse janë të armenëve!

 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!


 

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi turk ne Armeni!!!!

FALSIFIKIMI i gjenocidit i armenian duhet dënuarë publikisht:

[video=youtube;va-ZVLwWgfc]https://www.youtube.com/watch?v=va-ZVLwWgfc&list=PL1FB6B2B7A18389BD[/video]
 
Top