• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

WxP

Tech
GJIROKASTER -Në Gjirokastër , PD-së po i rrezikohet edhe mandati i vetëm që i ka mbetur, pasi koalicioni i majtë po prek edhe 30% të votave të koalicionit të djathtë. Nëse do vazhdohet me këtë tendencë, rezultati surprizë do të ishte 5 me 0 për të majtën, ku 3 mandate do t’i përkisnin PS-së dhe 2 të tjera, LSI-së. E vetmja shpresë e së djathtës është që të numërohen votat në ato zona që janë konsideruar si bastione të saj si Lazarati, Libohova, Picari etj.

Atmosfera në qytet në tërësi është normale. Në KZAZ-në e Përmetit puna është ndërprerë dhe kanë mbetur pa u numëruar edhe 10 kutitë e fundit, pasi komisionerët e PD-së janë larguar. Sipas PS-së, ka pasur një urdhër politik për tërheqjen e tyre, pasi është parë numri I paktë I votave në favor të së djathtës. Në tre KZAZ të tjera puna ka vazhduar normalisht. Pas mesnate ajo është ndërprerë për shkak të lodhjes dhe pritet të nisë në orën 10:00.

Redaksia online
(ar.sh/shqiptarja.com)
 

Attachments

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

na i moret te gjitha hahhahhha sna late as edhe opozite te jemi
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Gjirokastra ps ka qen gjithmon te vetme vote qe i dha pd-se ka qen kandidatura e Rulit
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Pinky edhe ti ke qene me Salen :p hehe
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Pinky edhe ti ke qene me Salen :p hehe
Wishmaster nuk ka rendesi bindja politike rendesi ka qe aty te punohet dhe Te pakten 4 vitet e fundit Berisha i dha rezultatet pozitive .. Une nuk e shof sic e shifni ju ..nese do jetoja ne shqiperi ndoshta...do kisha ide tj
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Keta i shofin si duan vet te rrin bulevardeve te plaqkisin naj turist te bejne se qeveria ka fajet se ska pare per droge ...Mjafton kronika e zeze edhe e sheh se ku jemi si popull para shba-s jan te vetmit njerez ne bote qe vjedhin turistat kur vin per pushime kund ne bot kjo nuk ndodh ,vjedhin tifozet ju stershesin biletat e udhetojme me nga 10 ore per nje ndeshje ,,
 
Top