• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjirokastraaa...linjaaaa .

ZHIGO

better than your ex, better than your next
meqe puna zgjodhi tme internoj ne qytetin e bekuar te gjr-s , po hap siparin e njohjeve knej . fillimisht a ka ndonje lexues , admirues apo anetar nga ketej?

qe te mos vazhdoj te flas kot me veten un. se as monologu sna shko kto kohet e funit.


hajde mos tju vij turp...
 
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

E paske monolog me kursim mer lumjon
keq te paskan syrgjinos daku lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

çtë të thami...un mer amani...mir monolog po e po me kursim , po kta kan çdo gje vlla me kursim . I dite mu desh te pysja njonen per nje emer lokali ,

i mlodhi komet nqaf dhe ja futi vrapit .
nalo mi çpate i thash , se ste kerkova per gru...

a kupto tii nashti , ça halli mkan fut .

as lazaratsin se bojm dot , se kemi per tip... phaa.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Keni filluar te ankoheni per qytetin tim te ngurt :)
Zhigo te ardhurit konsiderohen perher , miq ...e gjirokastritet e kan per her deren e hapur ....
Nuk di cfar do te tregosh negativ per ket qytet madheshtor :)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Pinky nuk ta shan njeri qytetin, po qe jeni cik dore shtrenguar jeni, Lol
 
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

zhig mos e degjo pinky, se kjo eshte gjys greke :)
une them bej icik me perpara daku ja nigjoje..me mire hap korespodenc me Janinen se sa me gjirokastren lol

[video=youtube;VOUZ9-Bt_D4]http://www.youtube.com/watch?v=VOUZ9-Bt_D4[/video]
 
Redaktimi i fundit:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ne kohet e sotme te gjith jan icik dore shtrenguar . Gjirokastriteve ju ka ngel vec nami...po kot nuk i thon me mire syri sesa nami .....
 
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ne kohet e sotme te gjith jan icik dore shtrenguar . Gjirokastriteve ju ka ngel vec nami...po kot nuk i thon me mire syri sesa nami .....

Syrin ki kujdes ti moj se nami rregullohet, o me leke o me te njofme e rregullojme :p
Pershendetje per kete sofer qe une e kam perhere ne zemer, e kam mike akoma gjirokastravecen e dreqit.... :D
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

zhigo ..hajde na thuaj c'shprehje ke mesuar andej na anet e mia ti

se na u proftase te pakten coc na thuac
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

ça do te dish ti psh ,

se un msoj shpejt , ne detyrimisht i bi ti kem msu te gjitha :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

ndonje shprehje tipike te gjirokastres

se po ti thashe une ckuptim ka
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

thuji mi marla , thuje...se ju te Dervicianit keni shum per te thon :p

nashti , o monque . me teper kam mor nga veprat e tyre se sa nga shprehjet . ti duhet te kuptosh qe un jam tironc babaçan dhe kurrsesi smund te ppranoj me msu shprehje te huja , por kam mor huqe te tjera , kjo esht e sigurt :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

une nuk di me shti po gjithsesi

jane ca shprehje tipike gjinokastrite ne fakt qe cudi mos i kec degjuar

sa per huqe.....me rreshto ndonje

vetem ate me macen qe e lidhin jo , se eshte e vjeter sa vete gjirokastra

Ti je tironc eeeee....ja i here konit ti mer cun, ka kush dere del ti re lol
 
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Moni eshte kanakare Zhigo

Une sjam nga Dervicani jam nga shpia me carraca e budalla ne fis (mund te jem dhe une ajo Lol) por me pelqen me henger dreke anej kur vij, kurse kafen ne Lazarat :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po marla po...kollopifqe me rigon

moj po ne lazarat cdo..derman se o te japin hislla ne vend te asaj 5fleteshit
 
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po marla po...kollopifqe me rigon

moj po ne lazarat cdo..derman se o te japin hislla ne vend te asaj 5fleteshit

Dua te jap kontributin tim ne pasurite natyrore te vendit Lol Kam blere parcelen time e kam mbjell me lulëkuqe hahaa

Sme genjen dot me kolloqifte po dua mish shelegu nga Golëmi :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

ahahahahhahaahahah
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ti je tironc eeeee....ja i here konit ti mer cun, ka kush dere del ti re lol

ka i der e modhe , shum e modhe monque . nashtina sguxoj me te permen limona , caracat , baçen ene pusin se nuk i pi mo njeri kto gjona...nashtina dum padhat 15 katç. masnej dikur kan pas thon , mthuj sa qypa me flori ke te thomi se kush je ,

qypat su kan pas numru me gishta para 40 , mrapa 45 i piu xhaxhi me goti kristali.

po ti ke pas qypa...apo ne ty si mu . ti pin tjeret e s'arrite me i pe dot vet. apo je nga ato me yll ne badh ti mi?

Moni eshte kanakare Zhigo

Une sjam nga Dervicani jam nga shpia me carraca e budalla ne fis (mund te jem dhe une ajo Lol) por me pelqen me henger dreke anej kur vij, kurse kafen ne Lazarat :p

ç'ne un kanakar...ç'te shtyu me menu ket gjo? te thoshe budallai fisit po ta besoja , po ket se çka dicka qe spo mpelqe. mund ta ket dhe fajin fjala , ene pse kuptimin e ka lozonjar , por prap njelet llaf i kompromentum per tu nigju . ahah

e habitshme por e vertet ajo puna budallait. po kan fillu me lulzu si shum kohet e funit s'po dalin mo te hajrit. po per demele ke nigju gjo ti na ka dal nomi?


qe thu ti monque , kot ja fus un po he...se s'kam msu ala gjo . me lag gishtat i shkrujta ato me siper.
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Epo mos e zhgurudhjeps temen e gjirokastres
Ku o ajo tema tirones se kom dy llafe me ti thon or ti cun
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po si mysafir , na e lejojn ne kta...grekfolesit. amon se sma bo zemra me nigju llafe jermi . mezi i maj me t'mira kto dy fije tela qe na ka njel ne zemer. mos ma prish shijen e kafes...

meqe je dhe nga katunet e tirones, flas
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kuc he dreq...:p
Tashi teme tironcish ska kjo nahija jote?

Sta bojne te gjate kto te kodra kuqe daje

Me qit temen te thomi
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

kush kerko gje tha...nashti ti gjete gjirokarten me i klikim , mos te gjesh tironen tate . qe veç tiron i ka njel emri...se tjeter gjo nuk ka. apo ka?
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mali dajtit aty o

Se edhe skenderbeun e lujten venit ...nuk vje mo jabanxhiu me banane n'dore
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

marla , skjuzmi mi . skjuzmi . thaç çne un?!


çmal thu ti mi...sa ke pa shku? anej shkohet veç me zetor dhe per nje pjes te kufizume te populit tiranas . psh me shku atje me makin te duhen me vete 4 goma rezerv se me nji e vdekme qe do bosh pitstopin ,

imgjino i çik me bo pitstop ke katunaret e linzes , apo lanabregasit? ujqër , ujqër fare .

me verte . e di ti qe jabonxhit kan msu bllokun...e sdalin mo nkom?
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Te dielen isha ne qafe mollw..hongra i kec
Po ti bish nga ura shkozes nuk te prishet asigjo
Atje te fresku o bo me kalu me redbull thom una
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ma qelbet temen e gjirokastres fare

Anicir po me vjen
 
Private conversations
Help Users
    Top