• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjirokastraaa...linjaaaa .

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

me mua e ke???? cte me pelqej mo?

na bone lomsh na bone...me ty pra me ty. I do gjonat ne ti taze fare , se kap hiç muhabetin . Ke njel mrapa fare. Po te kerkoja i emer , psh emer si i shoqes me siper :p . Por ti ke orarine gjumit...

me thuj iher? Kush te ka ngacmu ...ene sikur ma nrrove ate muhabetin e minifuneve e?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

une jam kyc....nuk kuptoj asihere kur eshte puna me fol per te tjeret

ik nga dera ime urgjent !
 

Shej

Advanced
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po mi kafshe....sa here ne dite e degjoj kete fjalen Qorre ..vetem ti mungoje me i vu kapak

Kam dale per inspektim parcelash me alikapter... ca do me te pru shoqja ty nga knej?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

u me paske pa ti Lol

Taze fare Bile Bile :D

nuk shquem per t pamen...po per nuhatjen :p

sa taze mi...? mos na li me pikpytje , se do na shkoj jeta tu formu pazëll gjith kohës .

Kush ka thon qe jeni isoj ti me monin? si nota me diten jeni ju te dija , nuk e di un po nga nuhatja po mdukeni njona e merthyme deri ne fyt e qetra e zberthyme deri ne ... moj te gishtave ;P
 

Shej

Advanced
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

nuk shquem per t pamen...po per nuhatjen :p

sa taze mi...? mos na li me pikpytje , se do na shkoj jeta tu formu pazëll gjith kohës .

Kush ka thon qe jeni isoj ti me monin? si nota me diten jeni ju te dija , nuk e di un po nga nuhatja po mdukeni njona e merthyme deri ne fyt e qetra e zberthyme deri ne ... moj te gishtave ;P

Tani se per ca shquhesh ti ate e di Beluli jo ti Lol

Po qe e gjete... vetem se e zberthymja eshte Moni qafsha per zotin, mua sma lejon detyra te xhishem as kur flej :D
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

me del i tabele ku thote...mos guxo me u fut se ta cava ballin

ca o kjo me?

ajo ka qen miss forumi kur u bo ne Prill te 2012 . Ishte antare re...he gjith ket nim te dhash ? E gje dot?

Detajet i diskutojm kur ta gjesh...lool
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Se kap me duket kjo misiz Moni...gjeka nga Lazarati kjo me duket mrgreen.gif
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

ajo ka qen miss forumi kur u bo ne Prill te 2012 . Ishte antare re...he gjith ket nim te dhash ? E gje dot?

Detajet i diskutojm kur ta gjesh...lool

sa kohe kam ne dispozicion?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ncuq se gjete, eshte nga Jurgucati :D

nigjare ktu ti mi goce...kushdo qofte ajo tipja....une kuptoj se ky zhigo paska ra ne dashni me ate....

kshuqe me ndihmo i cike shoqen , hape foton dhe ma pershkruj i cike si tipare ..he xhan

se u mbodhisa ktu
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shpirt jo . mos ma keqtrajto veten...se me duket sikur po me sha mu! Fajin e kom un qe luj me zjarrin thuj , se ti je ne rregull . Ti je inoçente .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P
 

Shej

Advanced
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

nigjare ktu ti mi goce...kushdo qofte ajo tipja....une kuptoj se ky zhigo paska ra ne dashni me ate....

kshuqe me ndihmo i cike shoqen , hape foton dhe ma pershkruj i cike si tipare ..he xhan

se u mbodhisa ktu

Jo mi shoqe jo Zhigu ka ra n'dashni ne kohen e koleres cne ne Prill 2012 lool

Ajo ke foto eshte 1 bionde bojalleshe me ca lesh te verdha ama cte te thom lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shpirt jo . mos ma keqtrajto veten...se me duket sikur po me sha mu! Fajin e kom un qe luj me zjarrin thuj , se ti je ne rregull . Ti je inoçente .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P


e pafajshme jam.....qe baba duret lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Esht i shprehje , ra dhe doli mrgreen.gif
 

Shej

Advanced
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P

Mi skuzmi por e kam nga efekti i taraboshit te malit te bardhe :D

ik ik klm dhe kujdes se ke kontrroll sot ke puna mos thuj qe ste lajmerova.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shoqe jo Zhigu ka ra n'dashni ne kohen e koleres cne ne Prill 2012 lool

Ajo ke foto eshte 1 bionde bojalleshe me ca lesh te verdha ama cte te thom lol

si lagje pame kjo,...ku rri me surrat?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

o ju te katit lart e poshte.....ju pershendes

[video=youtube;6WVJadPBZ-E]http://www.youtube.com/watch?v=6WVJadPBZ-E&list=RDIxlnLHL8Cy0&index=18[/video]
 
Private conversations
Help Users
    Top