• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjirokastraaa...linjaaaa .

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

[video=youtube;XR-zBLSiYUU]https://www.youtube.com/watch?v=XR-zBLSiYUU[/video]

E pershendetur qofsh mi :D
 

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mërla te kom dhon LIKE sa per gjith vitin...jo per gjo , por per mos me tlon arsye te mendosh qe jam bo kolaq mrgreen.gif

Monika Levinsky . A jem in Tirona rait nau. qe baba...xhepin plot . plot me fara te zeza dmth , atje ke uni ke non tereza , te bojm nomin . Kolen e ble miss skedina (Mërla) .
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Po ju i paskeni mor te gjitha...une me cte kontriboj??
Marle do ikim te juniversiteti mi te hajm fara lule dilli e te pijme nai vap ik??

Uejting e riplai
 

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ai em sto korfuzi

Ju pres ne mes te dEtit biletat e tragetit jua qeras une.
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Meqë me keni pershendetur dhe meqë jam ne qef, po jua jap dhe un nje msim . Msoni te degjoni dhe ta shijoni muziken ;P


rok bejbi...

Kjo kenge esht PERFUNDIMISHT madheshtore. Imagjino pak , kur e degjon per her te dyt fillon te leviz nje kemb instiktivisht , tek hera tret leviz supi dhe buzet . Tek e katerta fillon e kendon duke bo merak komshit.

Edhe pse balade rock.

Kurse kjo qetra per omlecin ,

hopa Moni...pasos dobles ;P Imagjinoj M-n tjetër , duke lidhur bluzen siper kerthizes qe ndez skenen duke na mesuar edhe pse o 100 kile! who ker , kjo esht me e bukra! smileys-mrgreen.gif
 

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Te kam thon mos pi uje me xixa se te bo dom te duken double robt :D
 

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Amani mo mos i ka ndodh gjekafshe ketij ZhEgut anej nga Kaka------ mor amani Lol
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ja dhe gjirokastra .....kto nuk duken se kane frike se mos na gostitin :hihi:

1.0x0.jpg
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Mony dhe Mërla , imis ju gals...

iwoz riding awër bullshits...and aj riëllajz (theks onglez) thet wi wër a wonderfull thrisome ( nqs e ke parasysh ku po e hudh grepin ;P ) .... Aj mis thet tajm aaalot.

it hez bin a loong tajm living hir end aj forgot albanian komplitlli

Ju Puç nga Afrika !
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Zhigo rrotullo grepin lale se te ka ik keq karemi lol

Jemi ne gjinokaster ,jo ne afrike ktu lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Nuk guxo robi te boi nje “çiao” , se ja...ne vend te hudhet ne qafe qetra, ta plas surratit. Robo, shyqyr zotit sna kan lon syt ala...e dim ku i fusim komët.

Po ça ti bojm zemres, se e thym njemij copash e prap nk zum men. lol

Do te dish ndryshimin midis Afrikes dhe Gjiros? :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk guxo robi te boi nje “çiao” , se ja...ne vend te hudhet ne qafe qetra, ta plas surratit. Robo, shyqyr zotit sna kan lon syt ala...e dim ku i fusim komët.

Po ça ti bojm zemres, se e thym njemij copash e prap nk zum men. lol

Do te dish ndryshimin midis Afrikes dhe Gjiros? :p
Jepi vrome plase lol

Ja te nis shoqja i perqaputhje prej gjirokastre tyne lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Jepi vrome plase lol

Ja te nis shoqja i perqaputhje prej gjirokastre tyne lol
Nuk du faaaaaaare, faaaaaare , faaare :LOL:

qameti ju prej gjirokastre i gjys dore te jepni...imagjino, me kujtove nje rast te perjetuar. U mundova te ndal njeren me pyt per filan vend... do ti qe qelloi motra e shumakerit ajo...as syt nk mi hodhi lol

PS , pervcse ngjyres se “peliçes” kane prejardhjen te te njejtit gen, qe quhet NËM. (shpresoj ta kapi radakja) :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk du faaaaaaare, faaaaaare , faaare :LOL:

qameti ju prej gjirokastre i gjys dore te jepni...imagjino, me kujtove nje rast te perjetuar. U mundova te ndal njeren me pyt per filan vend... do ti qe qelloi motra e shumakerit ajo...as syt nk mi hodhi lol

PS , pervcse ngjyres se “peliçes” kane prejardhjen te te njejtit gen, qe quhet NËM. (shpresoj ta kapi radakja) :p
Jo re jo se sjam na fshati "Nëm" e njof edhe ate "jap" lol
Edhe mas kaq kohesh prape te nemi e ke mendjen yttt
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ohhh... omëlcina forumit :love:

do ti qe jemi bo si keta...sa zbret pak temperatura, fillon tna shkoj gjaku ne fun te komve :p

dmth, nga krahet jam bo si puntor llaçi...ky isht thelbi lol
Ne ditet qe isha ketej,mungove por e kuptoj deshiren e cokollates puro cacao,as une sdo rezistoja :p
Ke mesuara masaken e dryq?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Ne ditet qe isha ketej,mungove por e kuptoj deshiren e cokollates puro cacao,as une sdo rezistoja :p
Ke mesuara masaken e dryq?

ke pa ti ... sa me shume rri ktu, aq me shum rracist bohem

sa per masakan, me bo ato lëvizje un i bi me u nrydh komplet. me kadal...levizim kaiçik supin sa per lezet :p

ka bo Guisy Ferrero ( se maj men emrin fiks) nje super hit (Jambo). Ja çova pak me par Didin ne watssup. nona nona fare :p

ps. Transferohemi ke tema tjeter se i njel hatri Monyt. Ja bom gjirokatren, gjiroafrike lol
 
Private conversations
Help Users
    Top