• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjuaje me dicka antarin/en mesiper.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
jalla ne ktyre i themi cibuk hahahahahahhaha
une i them kalloma :p


ktij me nai kerpudhe helmuese , se di pse po mu kujtu qe kam henger kerpudha ne dreke lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Kujdes po helmohesh, vera i ka keto. Ha dicka me lehte :p psh naj shtapiq, naj smoki

p.s

Po smoki e din c'eshte :v

Kto e kisha gju me corapa :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top