• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Gjuaje me dicka antarin/en mesiper.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Na e shpife moj! Me nje lule (se doren e kam te rend, me lendohet pastaj). lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Bledin me nje mal me boobsa, ahahahhahahahaha.
Ps; Bled kam pas nje shok ne shkolle ,dhe thonim ho mooo Florooo,a shikove noj enderr?
Ja bente.-pash nje mal me cica,dhe une mes tyre . ahahahahahhahahaha.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top