• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjyshja më e fortë në botë punon si gardiane burgu (FOTO)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Gjyshja më e fortë në botë punon si gardiane burgu (FOTO)


Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re.

Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për të ruajtur trupin në formë. Më pas ra në dashuri me sportin e ngritjes së peshave.

Fillimisht ajo ishte e turpshme, por në vitin 1993 mori pjesë në kampionatin e parë dhe doli në vend të dytë, gjë që i dha zemër.
©Copyright Gazeta SHQIP
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Gjyshja më e fortë në botë punon si gardiane burgu (FOTO)


Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë një jetë të re.

Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për të ruajtur trupin në formë. Më pas ra në dashuri me sportin e ngritjes së peshave.

Fillimisht ajo ishte e turpshme, por në vitin 1993 mori pjesë në kampionatin e parë dhe doli në vend të dytë, gjë që i dha zemër.
©Copyright Gazeta SHQIP
Hahhahahahhahahaha co o kjo o Nevi?😳🤯
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Me kte gjyshen as 1 min se kisha bo trri vetem nshpi lol lol lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ta marim temen seriozisht

me pelqejne njerezit qe kujdesen per vete per trupin etc
Por kur kalojne ne obsession me duken ugly
kjo psh nuk eshte se burr as gru
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Paska krahet me te medhenj se boobsat...qeka burr! lol
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Po imagjinoj nusen e shkret ahahahaha
Kjo te thy katerc
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Shum slow mundohem te postoj bej enter iki pi caj kthehem dhe akoma nuk eshte postuar:p
Lere pastaj kur jap like do dy ore lol
 
Top