• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Alchohole

Moderator!
Duhet te perdoresh produkte vendore.
Per mua eshte shume i fort se osht reperi i vetem qe flet per historin Shqiptare e fol kunder Serbis pa i honger hiq.Bravo Gold veq perpara ;).
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

I mireeshtye ky djali me shume zanate
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

mbreme po e degjoja k'te kengen , me pelqen , ky me pelqen ne pergjithesi me kenget qe ben , por ngjante shume i dobet ne k'te video e vura re sh mire.....
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

eshteshume i dobet fizikisht ky ,nuk kendonkeq por eshte 50 kg e ne kenga ka edhe trimnija e me bo mu takku ne agonin e tingullit 3 e myt dajak hahhahaha
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

ha ha ,

me pelqen kur kendon kenget patriotike, nuk i shkoka pra roli i gansterit ne k'te rast duhet ta paraqisi veten e tij si ai qe vec jep urdhera, :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

si shkon hiq po ja mban ky edhe se din se me dy shkelma e dergon getoar selimi ne koma hahhahahhaha
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

ne pergjithesi kenget tona jane fallxo , :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

po jan kopjime te them te drejten se ky tipi nuk u konas ngat burgu najhere e shitet mangup...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Gjuj fjale prej zemres qa eke perjetu jo me fantazu me kerre te shtrejta femra te bukura pare plot kljo ngjan si fast forius 6 shume kote nese dikush ska per te vleresuar per vargjet tua sot ndoshta pas 50 vjete dikush do e gjeje veten ne too.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

k'te ide kam edhe une, Eminem eshte my icon....i gjithe koherave,
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

k'te ide kam edhe une, Eminem eshte my icon....i gjithe koherave,

wowwww
kjo o teper ekam pare me qindra here filmin 8th mile e sa here me jepet e shoh prape e gjej veten tek ai film se me duket sikurse flet per jeten time ...
Kryevepra e artit te rruges eshte eminemi edhe i fillon emri me E sikurse emri im ...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009


qe veq per ty mbasi e pelqen me shume se mua
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

[video=youtube;xiBCqH-nfA4]http://www.youtube.com/watch?v=xiBCqH-nfA4[/video]

qe opet veq per ty
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

eeeeeee ,s'ke pse, :p cila kenge e tij te pelqen sille :p
 
Top