• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

tek kjo kamera e fshehte vertet s'ja ka pas idene fare ?
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

aktrim se a nuk poe shef kameren dy metra po elun rolin e trimit ky hahhaha po shume dobet
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Zana oj zana e liqeneve te nates ..Me kujdes me temat mos i kalo ne chit-chat bashk me Xhebrailin nese doni muabet kaloni ne profil jo neper tema?? Kaq gje besoje kutponi keni chat mp dhe profil per muabet si te doni ...Por jo neper tema ti ktheni chit-chate te gjitha temat ....Besoj se u kuptuam??
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

nga syte dhe fytyra duket qe s'ja ka idene..... se i ka ndryshuar .... por sme pelqen loja e k'tyre ta vene ne k'te pozite :( gjithsesi tani me pelqen akoma me shume :) :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Kujdes fjalorin!!!!

ne lidhje me temen po flasim,
Po te flas per te gjitha temat ...Mos i beni lemesh temat sic te thash me siper ne kte menyr nese e teproni me te tilla psotime , atere do ti cojem ne kosh te gjitha postimet e dala jasht teme ....Sic te thash me siper ke tre lloj opsionesh te flasesh si te duash me xhebrailin por jo te beni cdo tem lemesh...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

O ti Zonjusha delikate do ta zgjasesh muabetin tani?? Me duket se fola qart me siper ca kerkon me teper ??? Se kam par se sa e afet qe je...Respekto rregulloren e lej postet..E paske par qe perfitokam lool

Te te puth pak per estetik sa per mos tu merzit dhe naten e mir Zonjusha Delikate ...Kaq kisha :D
Shuj bre tash dhe permbaju temes :D

[video=youtube;9vXp7pzK-So]http://www.youtube.com/watch?v=9vXp7pzK-So[/video]
 
Top