• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gostivar, burri e detyron gruan të bëjë seks me shokun e tij.

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Gostivar, burri e detyron gruan të bëjë seks me shokun e tij
auto_perdhunim1490961329.jpg

Publikuar 12:14 16 Janar, 2020

Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcënime e ka detyruar të kryej marëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para.
“Njëzetë vjeçarja nga Gostivari, dje (15-janar) rreth orës 21 e 50 minuta, në SPB Tetovë ka denoncuar se, bashkëshorti i saj 21-vjeçar e ka kërcënuar dhe disa her e ka detyruar me dhunë që të kryej mardhënje seksuale me shokun e tij, i cili pas aktit i ka dhënë shumë të caktuar të parave”, njoftoi Fatmir Rexhepi, zëdhënës i SPB Tetovë.Bashkëshorti i saj dhe shoku i tij 19-vjeçar nga Gostivari, për shkak të dyshimeve për involvim në këtë rast, janë privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar, ndërsa policia punon në zbardhjen e rastit.
Ky rast është paraqitur në polici pasi paraprakisht 20 vjeçarja nga Gostivari kishte shkuar në stacion për të denoncuar bashkëshortin se gjatë orës 19 e 20 minuta, ndaj saj dhe nënës së saj 37-vjeçare, është kryer dhunë familjare nga bashkëshorti i saj dhe tre persona tjerë nga Gostivari, familjarë të tyre të moshës 23, 33 dhe 61 vjeçarë. Personat e involvuar në këtë sulm janë privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar. Meren masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Tetova sot.
 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
Dmth. prostitucion me gruan e tij. Epo ka kohe qe e ushtrojme kete zeje.
Ta lexosh Elvira Dones-in: "Yjet nuk vishen keshtu" e kupton se deri ku munde te arrijme ne pasardhesit e pellazgo-iliro- dardaneve.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ndyresira.
I lumte qe ka denoncuar,te shkoj ne burg tani se ndoshta gjene ndonje pusht aty dhe merr kusuret.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Burg dhe ti rreshqase sapuni sa me shpesh
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
ju jeni nga Ilirida ???
 

Monique

Staf në FV.AL
me thene te drejte titullin lexova ,sepse keto lloj lajmesh i bej skip pa i lexu hic.
Ah pashe dhe fillimin ku thosh 21 vjec...imagjino ai 21 , ajo sigurisht me e vogel
pune kafshesh ..gjelle qensh
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Dhe si gjithmone lexoj komente qe i perngjisin "te ligen" x populli apo kombi.
Kto gjera ne bote ndodhin rendom perdite.

Fenomeni: Jo-kulture-dhenes per brezin e ri dhe i ndyre.
 
Top