• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gruaja me kancer e la bashkëshortin, për seks më të mirë me burra tjerë para vdekjes

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Gruaja me kancer e la bashkëshortin, për seks më të mirë me burra tjerë para vdekjes
Gruaja me kancer e la bashkëshortin, për seks më të mirë me burra tjerë para vdekjes
Ndryshimi i fundit 20:11 6 Mars, 2020

Molly, mbiemri i së cilës nuk bëhet i ditur, u diagnostikua dhe filloi terapitë kundër kancerit në vitin 2011.
Por kur mësoi disa kohë më pas që kanceri i saj avancoi në një shkallë të pashërueshme, ajo vendosi të ndahet nga burri i saj dhe të eksperimentojë në aventura seksuale.
Të gjithë historitë e saj të tradhtisë, gruaja e regjistroi me një kamera me ndihmën e shoqes më të mirë, Nikki.
“Seksi më bën të ndihem e gjallë”, tha Molly.

Sakaq, gruaja u shpreh se arriti të ketë deri në 180 kontakte meshkujsh në aparatin e saj celular si edhe përfundoi duke dërguar foto nudo në aplikacione takimesh online.
TetovaSot
 
Last edited:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Jam kurioze,cdo beni ju te kishit kancer?

Une do lija cdo gje,no kemio dhe vetem udhetime me nje cante ne krah.
 

Vie

Anavie
Tani mos e teproni. Pak si trans Po dhe aq e shemtut nuk esht o quna. Iha Kemi pa dhe me keq. lol
 

Tomka

Anëtar i ri
Te jesh budalle nuk domethen qe je e shemtut.
Pak si trans Po dhe aq e shemtut nuk esht o quna. Ija Kemi pa dhe me keq. lol
Leje pamjen, po na thuj ca do boje ti larg qofte nese do kishe smundjen e ksaj dhe burri nuk te knoq ne krevat? 😛😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fikë se fikë, bile me muzikë
 

Vie

Anavie
Leje pamjen, po na thuj ca do boje ti larg qofte nese do kishe smundjen e ksaj dhe burri nuk te knoq ne krevat? 😛😂
Nese sdo me knaqte do i vija tapen lol .

Pertej shakase . Varet ça gjendje Jam . Nese do isha afer fundit ( si kjo medemek ) do plotesoja cdo kenaqesi Te shpirtit deri ne sekondin e fundit pa lenduar askend .

Seksin do e zevendesoja me daculi .😊
 
Top