• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gruaja me kancer e la bashkëshortin, për seks më të mirë me burra tjerë para vdekjes

Frank

Kansas City Shuffle.
Vojko o meso Shqipen ose mos shkruaj me gjera te veshtira se na felliqe.😂😂😂😂😂
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ky lajm eshte tamam si i ato te plakave qe me kontrollonin nga grilat (me drit fikur) si isha veshur, sa cm i kisha takat, nga cila makin po zbrisja dhe ne cfare ore po kthehesha.

Sidoqofte, dhe sikur te jet lajm i vertet MIR E KA BO.
Eshte e kot qe boni moral... jeta eshte/ishte e saj dhe eshte e lir ta gezoj si ti doj shpirti.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Ky lajm eshte tamam si i ato te plakave qe me kontrollonin nga grilat (me drit fikur) si isha veshur, sa cm i kisha takat, nga cila makin po zbrisja dhe ne cfare ore po kthehesha.

Sidoqofte, dhe sikur te jet lajm i vertet MIR E KA BO.
Eshte e kot qe boni moral... jeta eshte/ishte e saj dhe eshte e lir ta gezoj si ti doj shpirti.
Mir e ke lol, e pa ber me fal per shprehjen te thuan (bitch) pakten kshu edhe e ngopur lol .
Se na vun neve yllin ne balle lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Mir e ke lol, e pa ber me fal per shprehjen te thuan (bitch) pakten kshu edhe e ngopur lol .
Se na vun neve yllin ne balle lol
Pikerisht
Ca muj me pare me erdhi njera ne dyqan qe ka marr si shum konfidenca dhe filloi duke diskutuar me dike tjeter per njeren qe kishte vdekur "ajo ishte kokrra kurves kshu kshu kshu"

"Po mir" i thash... "as te vdekurit sdo ti leni rehat? Ti qe e ruajte deri tani ne pleqeri te ben gje monument? "
Looooot klientet qe degjonin 😅
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Pikerisht
Ca muj me pare me erdhi njera ne dyqan qe ka marr si shum konfidenca dhe filloi duke diskutuar me dike tjeter per njeren qe kishte vdekur "ajo ishte kokrra kurves kshu kshu kshu"

"Po mir" i thash... "as te vdekurit sdo ti leni rehat? Ti qe e ruajte deri tani ne pleqeri te ben gje monument? "
Looooot klientet qe degjonin 😅
Kur skan guxim vet, I vjen inat per te tjeret:D
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Gruaja me kancer e la bashkëshortin, për seks më të mirë me burra tjerë para vdekjes
Gruaja me kancer e la bashkëshortin, për seks më të mirë me burra tjerë para vdekjes
Ndryshimi i fundit 20:11 6 Mars, 2020

Molly, mbiemri i së cilës nuk bëhet i ditur, u diagnostikua dhe filloi terapitë kundër kancerit në vitin 2011.
Por kur mësoi disa kohë më pas që kanceri i saj avancoi në një shkallë të pashërueshme, ajo vendosi të ndahet nga burri i saj dhe të eksperimentojë në aventura seksuale.
Të gjithë historitë e saj të tradhtisë, gruaja e regjistroi me një kamera me ndihmën e shoqes më të mirë, Nikki.
“Seksi më bën të ndihem e gjallë”, tha Molly.

Sakaq, gruaja u shpreh se arriti të ketë deri në 180 kontakte meshkujsh në aparatin e saj celular si edhe përfundoi duke dërguar foto nudo në aplikacione takimesh online.
TetovaSot
mire e ka 😂😂😂,pushken ne krah dhe malit perpjet 😝😝 , @Daisy , @Nicktjeter luleni ça mendoni per kete partizane 😝😝
 
Top