• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Haj

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Un nuk flas me M-te se edhe M edhe Aroma ime bie here shit kjo pune.. LOL :p :p\\\


Mirese erdhe dhe kaq. :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Lol cpaskan qene:LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:

Mire se erdhe
 

Monique

Staf në FV.AL
Mbaj mend veten kur hyra ne forum para i viti e ca, mu desh i jave me kuptu si punonte. Keto te rinjte tak fak sa hyjne e ngasin per mrekulli.
Te kam thene @MrCool qe kto brezi i moshes se internetit jane me te zgjuar se ne brezi Dashnor Dikos. Lol

Welcome Aroma
He he se rob i njoft o ,mos bej kot e ti

Eshte M-ja lol
 

MrCool

Lost
Mbaj mend veten kur hyra ne forum para i viti e ca, mu desh i jave me kuptu si punonte. Keto te rinjte tak fak sa hyjne e ngasin per mrekulli.
Te kam thene @MrCool qe kto brezi i moshes se internetit jane me te zgjuar se ne brezi Dashnor Dikos. Lol

Welcome Aroma
Oo mua 2 jave mu deshen vetem qe kaloi forumi nga Xenforo 1 ne 2 :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top