• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Haj

HackeD

HackeD.al
Hi stafi tani te gjithe me njifni kush jam por po e perseris dhe 1here per ata qe sme njofin...!

Un Jam HackeD jetoj ne Tirone jam 18 vjec, 8/9 ore kohe i kaloj ne chat sepse me pelqen :)

Tashi do kisha deshire te isha dhe un pjese e stafit tuaj, te jepja dhe un ndihmen time, pavarsisht gjerave qe kane ndodhur cdo person ndryshon dhe e kupton qe ka gabuar :)

Nejse shpresoj qe kerkesa ime te merresh parasysh nga stafi sop ! Me Respekt HaceD :)
 

HackeD

HackeD.al
Titulli: Haj

Luco ate K mbaje ta kam fal ty huhuhuhu :sun:
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Haj

19:52] -NickServ- HackeD is Me Mu Ska Krahasim Jom Me i Miri NQarkullim
[19:52] -NickServ- Time registered: Jan 19 22:12:58 2013 UTC
[19:52] -NickServ- Last seen time: Jan 23 16:29:01 2013 UTC

Shume Flm Per Kerkesen Hacked por shiko Bo 3 muaj 1 her nick register mbrapa shohim e bojm...plus qe ti me gjona qe ke bo shume veshtire qe te merresh parasysh! Gjithe Te Mirat! :)
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Haj

Sa $ do vetem Aop mos kerko
 

HackeD

HackeD.al
Titulli: Haj

PiRaTi ti e di shume mire qe nick e kam pas suspend dhe kur esht vu suspend dhe e kan c'regjistru dhe kshu qe jam detyruar te regjistroj perseri :)

Dying_poet ne fakt kisha qef aop por dhe kjo oferta qe ke bo ti me duket interesante do ta mendoj njehere :p
 
Top