• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hamilton ironizon Alonson: Ai enderronte McLaren

elbruna

Anëtar i Respektuar
Mosha
37
Vendndodhja
ne ajer
Lewis Hamilton flet pas shume kohesh per ish shokun e skuadres, Fernando Alonso me te cilin nuk kaloi asnje dite te bardhe.

Ne prag te transferimit te spanjollit per tek Ferrari, ish kmapioni i botes hap letrat, duke e sulmuar ne nje interviste dhene per revisten gjermane “Auto Motor und Sport”. Ai ironizon me kalimin e Alonsos tek skuderia nga Maranello.

“Ka thene se Ferrari eshte endrra e tij por nje gje te tille e ka pohuar edhe kur ishte tek McLaren. Me sa duket ka shume endrra”, thekson Hamilton. Me tej, ai ka nenvizuar se nuk e enderron Ferrarin.

“Te gjithe ata qe shikojne Formula 1 rriten duke zgjedhur nje makine. Dikush pelqente Jordan-in, ate te verdhen, dikush te kuqen. Mua me ka pelquer gjithmone ngjyra e argjendte”, shton piloti britanik.
TCH
 
Top