• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

hej

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Freeman

Antarë i ri
Pershendetje,

Jam Freeman dhe jam i ri ne kete forum. Jam nga Saranda dhe jam ne kete forum per t'u argetuar, per te mesuar gjera te reja dhe per t'u njohur me anetare te tjere te ketij forumi. Interesat e mija jane teknologja, video lojerat dhe veturat.

kalofshi sa me bukur!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe, kalofsh bukur me t'gjithe
 

WxP

Hidrauliku
Mire se erdhe ;)
 

WxP

Hidrauliku
Me 28tce lool do hypesh ke tubi para lool
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Jam Freeman dhe jam i ri ne kete forum. Jam nga Saranda dhe jam ne kete forum per t'u argetuar, per te mesuar gjera te reja dhe per t'u njohur me anetare te tjere te ketij forumi. Interesat e mija jane teknologja, video lojerat dhe veturat.

kalofshi sa me bukur!
O burre i lire mire se na ke gjetur
 

Desa

Temet Nosce
Mirë se të solli rruga këndej. E patsh të gjatë qëndrimin dhe kënaqësinë mes nesh. 🙂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top