• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Heqet Imperial 1 muaj.....

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
<Mbreti> Good-Time
<Good-Time> urdhero
<Mbreti> kush je ti
<Mbreti> me ca nick ke access
<Good-Time> cte duhet ty kush jam ??
<Mbreti> si re cte duhet ty kush jam
<Mbreti> [12:04] * Shqiperia sets mode: +b *!*now@is.something.in.common
<Mbreti> [12:04] * Romina was kicked by Shqiperia (Ofendimet Jane te Pa Lejueshme (Good-Time))
<Good-Time> shum bukur qa i mbani kto pederasta me nick gocash qe te rreshtojne robt pa u bere as1 fjale
<Good-Time> u jepni edhe + pale
<Mbreti> Good-Time
<Mbreti> kush je ti
<Mbreti> re
<Mbreti> e te them
<Good-Time> Adami
<Good-Time> jam
<Mbreti> ok
<Good-Time> qa deshe
<Good-Time> te bej ident te heq nga sopi qe fleni gjum edhe nuk merreni me chat ??
<Mbreti> Good-Time
<Mbreti> beje id
<Good-Time> Do shikohet lista edhe gradat qe mbani :))
<Good-Time> Pertoj skam kohe mle rehat se kam pune tani
<Mbreti> ok
<Mbreti> mire
<Good-Time> <Romina> mos bej ban me ti
<Good-Time> <Romina> idjot
<Good-Time> <Romina> ke cke
<Good-Time> <Romina> ske pune per ban
<Mbreti> Good-Time
<Mbreti> po me thuj kush je kaq
<Mbreti> re
<Mbreti> se spo te ha
<Good-Time> Hapni nje shkoll edukimi per kto pastaj merruni me prv
<Good-Time> :)
<Mbreti> Good-Time
<Mbreti> po mir ja bane qe i jepe kick-ban
<Mbreti> po thjesht me fiksove
<Mbreti> kush je prandaje
<Good-Time> mos u fikso pas te fiksuarit se i fiksuari te fikso :))
<Mbreti> ok lal
<Mbreti> po kush je kaq


Imperial pasi qe i kerkohet pse beri kb pa asnje arsyje romina dhe mos tregim nick bashk me ircop e gjetem nick e tije dhe kalon ne denim

Afati: 1 Muaj Denime...

---
-ChanServ- Imperial deleted from #shqiperia access list.
---
-ChanServ- Imperial deleted from #ndihme access list.
---
-ChanServ- Imperial deleted from #stafi access list.
---

Me Rrespekt Mbreti


 
Last edited:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Heqet Imperial 1 muaj.....

pasi i jepa access level 5 ke stafi nick Good-Time me doli kjo

---
-ChanServ- Access level for Imperial on #stafi changed to 5.
---
-ChanServ- Access level for Imperial on #stafi changed to 3.
---
 
Top