• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Heqet Renato 3 Jave Access...!!!!

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Heqja E aop Renato 3 jave nga access

Arsyja


<@Mbreti> asnjoni: jo kick userave
<+asnjoni> ere i thashe kujdes
<+asnjoni> se din me ardh prap ai
<+asnjoni>
<@Mbreti> xp: naten
<+asnjoni> e kena shok ne ate
<+asnjoni> xp noten
<+asnjoni> se di a e man mend ti
<+asnjoni>
<+xp> noten cuna
<@Mbreti> po lene shokin re se nuk lejohet kick ok
<+asnjoni> lol
xp is now known as N3VR1K
+Oktapodi> Mbreti
<+Oktapodi> be reklama ai
<@Mbreti> ok ban kaq
<+Oktapodi> esht antichatues joni
<+asnjoni> lol
<+asnjoni> Oktapodi lol kujdes se do te iki aop
<+Oktapodi> per car re
<+asnjoni> per ban kick lol
<+Oktapodi> sbera kick
<+Oktapodi> ban bera vetem
<+Oktapodi> qe shajti
+asnjoni> spath topic une qe slejohet kick lol
* Parts: +asnjoni (Alb@F5CB16D5.AFDF8ABE.3B3C2DA4.IP) (parting...)
* Joins: asnjoni (Alb@F5CB16D5.AFDF8ABE.3B3C2DA4.IP)
* Stafi sets mode: +v asnjoni
<+Oktapodi> po mir re ska gje
<+Oktapodi> nje her falet

Pastaje Vjen ne prv dhe thot kto

<asnjoni> Mbreti
<Mbreti> asnjoni nuk lejohen kick userave sepse kemi urdher nga fanderi qe nuk ben te behen kick userave ofendon kape ban me ip ose me nick
<asnjoni> hiqe ti aop un e rimar prap kot do lodhesh
<asnjoni> e heq ti aop po une do e rimar prap dhe ty kam me ta hek sop

Pastaje perseri ke stafi


<shijaksi> aii
<+asnjoni> lol
<shijaksi> asnjoni te hiqi aksesin
<shijaksi>
<shijaksi> sa posht ke ra
<+asnjoni> Mbreti arsyeja
<+asnjoni> ?
<shijaksi> me ma heq mu
<shijaksi> e thyj pc fare
<shijaksi>
<+asnjoni> shijaksi lol
<+asnjoni> se shef ti ngela pa rroge
<+asnjoni> lol
<@Mbreti> shijaksi: mos u perzij jam tu te then ok
<shijaksi> e para mos mfol mu me ate gjuhe
<+asnjoni> lol
[02:01] <shijaksi> se del nga drritarja jo nga dera
[02:01] <+asnjoni> shijaksi kujdes lol
[02:01] <+asnjoni> se te bika
[02:01] <+asnjoni> lol
<shijaksi> e 2=ta po fol me asnjoni
<shijaksi> jo me ty
<@Mbreti> 2 jav pushim te bejne mire dhe meqe e rimerr prap access ik shko ta jepin ok
<@Mbreti> kick userave dhe mas te qorton sop ti me perbuzje pergjigjesh hiqe ti dhe do ta rimaresh prap aop
<+asnjoni> e lexove me noi ven kete
<+asnjoni> ti
<+asnjoni> ?
<@Mbreti> ke?
<+asnjoni> ti me perbuzje pergjigjesh hiqe ti dhe do ta rimar prap om
<@Mbreti> ke do rimaresh ti re?
<@Mbreti> dhe un te fola tama te thash urdher nga fanderi per kete
<+asnjoni> lol
<+asnjoni> ku ta shof une
<+asnjoni> ?
<@Mbreti> jan rregulla
<+asnjoni> qe urdher
<+asnjoni> eh zot na rujt
<+asnjoni> spo marim vesh gje ore
<+asnjoni> Mbreti ke inat te vjeter ti qe te kam pas heq aop anej
<+asnjoni> lol
* Quits: +Oktapodi (U@1D1F718.13DD088D.F2B0CD48.IP) (Mirupafshim!)
* Joins: Oktapodi (Tir@na.re)
* Stafi sets mode: +v Oktapodi
<@Mbreti> !k asnjoni denim dy jave
[02:05] * asnjoni was kicked by Stafi (denim dy jave (Mbreti))

Kto lokset nje aop me ka ndihmu mi ka dergu ne forum sepse isha me tel e nuk beja dot copy .....
 
Redaktimi i fundit:

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Heqet Renato 3 Jave Access...!!!!

denimet jan nje mujorshe ateher jepi Aopin. Kshu msohet ta rimori prap e ta heqi Sopin ty...
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Heqet Renato 3 Jave Access...!!!!

Kalone ne denim nje muaje meqe denimi minimal esht nje muaj
 
Top