• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi..

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
O Berat çe pate fat (që na gjete ne) 😛
Miresevjen!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe, suksese nkerkim tfatit :p
 

Ivy

.......
Jallaaa me ne fund nje patriot i imi🤣🤣
Hapuni ju te djallezuarat menjane se e zgjedhim vete nusen ne,mos na ngacmoni 😝

Mire se erdhe Mario e kalofsh bukur.
Erdhe qe erdhe ti,ne clagje rri se mos bejme xing gjekundi kur takohemi🤣🤣🤣🤣🤣
 

ALADINI1

Antar Aktiv
Jallaaa me ne fund nje patriot i imi🤣🤣
Hapuni ju te djallezuarat menjane se e zgjedhim vete nusen ne,mos na ngacmoni 😝

Mire se erdhe Mario e kalofsh bukur.
Erdhe qe erdhe ti,ne clagje rri se mos bejme xing gjekundi kur takohemi🤣🤣🤣🤣🤣
Nuk tregohen te gjitha,ruhen e ca privatsira per ti treguar ‘Nuses’ 😋
 

ALADINI1

Antar Aktiv
Bukur!
Mire mos u nxito se keshtu bejne keto si te mira,ti rri ,mendohu e ne fund do zgjedhesh😝🤣
Se dhe vete Zoti thot;provoji te gjitha e zgjidh me te miren !🤣
Fjal me vend.. koment me te bukur skisha per te lexuar ndonjeher 😋 Me vjen keq per vajzat,por duhet me i provuar,se e mora lejen nga @Ivy 🤣🤣
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Jallaaa me ne fund nje patriot i imi🤣🤣
Hapuni ju te djallezuarat menjane se e zgjedhim vete nusen ne,mos na ngacmoni 😝

Mire se erdhe Mario e kalofsh bukur.
Erdhe qe erdhe ti,ne clagje rri se mos bejme xing gjekundi kur takohemi🤣🤣🤣🤣🤣
Une jam krushka e ksaj beratases
Ti qe je nga Berati, nga te kemi o dhender sna the lool
 

Hera

Dum Spiro Spero
Llampen magike e more se ndryshe nuk gjen nuse ketu mistrec .....oh harrova mirserdhe djale berati
 

Hera

Dum Spiro Spero
Jam Djal per shpi,ndryshe sdo kisha ngel ne der 😋 Mire se ju gjeta 🤗

Atehere shkruaj pikat qe kerkon te fillojme te te gjejme nusen .....duke qene e djale per shtepi😂😂
Kalosh bukur ne forum
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top