• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi..

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ALADINI1

Antar Aktiv
@ALADINI1 sinqerisht uroj tja kalosh nice ketu .Mjafton te jesh funny .Nqs ke ndonje shoke pa pune qe ska cfare ben gjate dites mund ta sjellesh ketu se ne I mbajme si pasha cunat 😁
Flm,per tja kaluar sa me mire erdha,por aman me shum erdha per nuse 🤣🤣
Mos i mbani vec si pasha cunat,por i gjeni e ndonje nuse 😋
 

Hera

Antarë i Respektuar
Kaq shum kantidate sa po shoh ktu,as vet spo e si se si e dua 😋
Flm,ate uroj e un tja kaloj sa me mire mes jush 🤗

Jane çupa te mira te gjitha kandidatet.....

Si te ka thene e shoqa qe te ka sjelle jemi forum i mire dhe eshe e sigurteqe do kalosh mire

Rrespekt
 

Hera

Antarë i Respektuar
Deri tn MashaAllah me mire ska ku te shkoj,por por un prap beqar ngela 🤣

Ste leme beqar jo se te kemi e mistrec berati çne ai llaf 😂😂😂😂😂

Ja veshtro ti zgjidh e te shkojme ne per shkesi çke ti ja bejme mendjen çorap asaj 😊😊 e thote po ajo direkt per ty
 

ALADINI1

Antar Aktiv
Ste leme beqar jo se te kemi e mistrec berati çne ai llaf 😂😂😂😂😂

Ja veshtro ti zgjidh e te shkojme ne per shkesi çke ti ja bejme mendjen çorap asaj 😊😊 e thote po ajo direkt per ty
Me pelqejn suprizat me shum,keshtu qe ma bej supriz ndonjeren 😋
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top