• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hidhet shorti i Ligës së Kampioneve. Përplasje italo-angleze,

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Mosha
33
Vendndodhja
Deutschland
Shorti i hedhur në Nion ka rezultuar i vështirë për skuadrat italine dhe ato angleze , ku bien në sy përballjet Milan-Arsenal dhe Napoli-اelsi. Interi ka përballë Olimpikun e Marsejës. Kundërshtari i kampionëve në fuqi të Barcelonës janë “aspirinat” e Bajern Lverkusenit. Realit të Murinjos i duhet ta nisë në acarin rus, ku përballë ka CSKA-në e Moskës. Bavarezët kanë qenë disi me fat po të nisesh nga emri i kundërshtarit, pasi përballë Bajernit është Bazel, por zviceranët kanë eliminuar Mançester Junajtin në grupe. Apoel i Nikosisë dhe Lion janë përballë tyre duke dhuruar një short bujar për të dy ekipet. Zeniti dhe Benfika plotësojnë këtë short të Ligës së Kampioneve. 2 çifte luajnë me 14 shkurt, 2 me 15 shkurt, 2me 21 shkurt dhe dy të fundit me 22 shkurt.

MILAN – ARSENAL

LION – APOEL Nikosia

BAJERN LEVERKUSEN – BARCELONA

CSKA MOSKث- REAL MADRID

ZENIT – BENFIKA

NAPOLI – اELSI

MARSEJث – INTER

BAZEL- BAJERN MYNIH
 
Top