• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

hidhni bob sfungjeri jashte ujit ne shqip jlutem po shfaqet ne digigold

Aver

VIP
Titulli: hidhni bob sfungjeri jashte ujit ne shqip jlutem po shfaqet ne digigold

Urdhno edhe 1 here?
 

jake

Antarë i ri
Titulli: hidhni bob sfungjeri jashte ujit ne shqip jlutem po shfaqet ne digigold

Hidhni sponge out of water bob sfungjeri jasht ujit ne shqip ne mosrri.org po jepet ne dgi gold
 
Last edited by a moderator:

LoSsT

VIP
Titulli: hidhni bob sfungjeri jashte ujit ne shqip jlutem po shfaqet ne digigold

Hidhni sponge out of water bob sfungjeri jasht ujit ne shqip ne mosrri.org po jepet ne dgi gold
Nuk e menaxhojme ne faqen Mosrri.
 

jake

Antarë i ri
Titulli: hidhni bob sfungjeri jashte ujit ne shqip jlutem po shfaqet ne digigold

atehere pse ne mosrri.org thuhet te kerkojme filmat ketu?
 

LoSsT

VIP
Titulli: hidhni bob sfungjeri jashte ujit ne shqip jlutem po shfaqet ne digigold

atehere pse ne mosrri.org thuhet te kerkojme filmat ketu?
Kjo eshte nje nga alternativat e supportit sa Administratori i forumit te kontaktoje me menaxherin e mosrri... nderkohe mund te provosh te kesh edhe vete nje kontakt me te ne mailin e meposhtem.
:
Filma me Titra Shqip, Ketu do te gjeni filmat me te fundit ne format HD. Shpresojm tju kenaqim dhe ju urojm shikim te kendshem. Per me shume na kontakoni ne: email - Info@MosRRI.org
 
Last edited:
Top