• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hipnoza dhe shqiptarët? Nuk do ta besoni çfarë kërkojnë gjatë hipnozës!

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Psikologia Fleura Shkëmbi tha se shpesh njerëzit dyzohen nga efektet e hipnozës, kjo për shkak të materialeve show që shohin në tv apo internet. Ajo tha se fal hipnozës shumë pacientë janë kuruar, duke specifikuar p.sh. përdoruesit e duhanit, por jo vetëm.
E pyetur rreth kërkesave që i bëjnë pacientët Fleura tha se shpesh të rinj i kërkojnë që nën hipnozë të zbulojnë çfarë kanë qenë në një tjetër jetë. A bëhet kjo? Për çfarë arsye? A praktikohet hipnoza në Shqipëri për problemet ligjore?
 
Top