• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqen Ket Aop .....

Herilton

Anëtar i ri
[09:56] -ChanServ- redi deleted from #shqiperia access list.
-
[09:56] -ChanServ- redi deleted from #ndihme access list.
-
[09:56] -ChanServ- redi deleted from #stafi access list.
-
[09:57] -MemoServ- Memo sent to redi.
-
[09:58] -ChanServ- DjaL_ShKoDrAn deleted from #shqiperia access list.
-
[09:58] -ChanServ- DjaL_ShKoDrAn deleted from #stafi access list.
-
[09:58] -ChanServ- DjaL_ShKoDrAn deleted from #ndihme access list.
-
[09:58] -MemoServ- Memo sent to DjaL_ShKoDrAn.
-
[09:58] -ChanServ- Imperial deleted from #ndihme access list.
-
[09:58] -ChanServ- Imperial deleted from #shqiperia access list.
-
[09:59] -ChanServ- Imperial deleted from #stafi access list.
-
[09:59] -MemoServ- Memo sent to Imperial.
-
[09:59] -ChanServ- LaNdi deleted from #stafi access list.
-
[09:59] -ChanServ- LaNdi deleted from #shqiperia access list.
-
[09:59] -ChanServ- LaNdi deleted from #ndihme access list.
-
[09:59] -MemoServ- Memo sent to LaNdi.
-
[09:59] -ChanServ- lemza_op deleted from #ndihme access list.
-
[09:59] -ChanServ- lemza_op deleted from #shqiperia access list.
-
[10:00] -ChanServ- lemza_op deleted from #stafi access list.
-
[10:00] -MemoServ- Memo sent to lemza_op.
-
[10:00] -ChanServ- Leito deleted from #stafi access list.
-
[10:00] -ChanServ- Leito deleted from #shqiperia access list.
-
[10:00] -ChanServ- Leito deleted from #ndihme access list.
-
[10:00] -MemoServ- Memo sent to Leito.Pas u Konsultuam Si Staff Sop vendosem Per Heqjen nga Stafi Aop Personat e Mesiperm..!!
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Sic e kemi thene dhe here tjeter, kur ka heqje masive aop-esh duhet te hidhet per diskutim ne forum! Te behet nje argumentim per heqjen masive te aop-ve. Cfare kriteri u ndoq per heqjen e tyre ?!
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Vendimi per heqjen e ketyre aop-ve lidhet me mos aktivizimin ne dhomat kryesore #Shqiperia & #Ndihme.. mos frekuentimi i rregullt i serverit cka rrjedhimisht sjell mospasjen e deshires per te qen pjestar te stafi-t Aop @Redi edhe kur ka hyr ne Server ka qen inaktiv gje qe un e kam shpalos dhe me heret kerkesen per largimin e tij nga statusi aop sepse nuk eshte aspak i interesuar per aop nuk eshte pjesmares ne asnje nga kanalet... ndersa per te tjeret Si kam par fare te hyjn ne Server. Ky eshte konstatim i im dhe i Disa Sop-ve te tjer ata qe kan qen prezent i kam pyetur edhe kan qen dakort qe kto te hiqen.


Respekte all !
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Te prenoncohen te gjithe Sop-et qe kane qene aktiv ne kete teme ! Diskutimet e kanalit Sop te kalojne edhe ketu !
 
Last edited:

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Sic kam then dhe te tema tjeter jam shum dakort per heqjen e tyre te gjith jan @ qe dhe nese jan fut futen per 5 minuta dhe dalin ose lejn nick away nuk i kam par te jen nje her aktiv per te ber detyren qe i esht dhen, me pak fjal nese nuk bejn asgje ne #shqiperia & #ndihme skan cna duhen me mir ti len rradhen atyre qe vertet mund te benj shum per Server-in kaq kisha.

Gjith te mirat.
 
Last edited:

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Edhe Une po ashtu kam qene dakort per heqjen e ketyreve Aop-ve per mos aktivizimin e tyre dhe po ashtu per mos ardhjen ne server per nje kohe te gjate qe kishin :)
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Une e kam dhene 1 here mendimin tim rreth kesaj teme dhe vazhdoj ti qendroj atij mendimi duke mbeshtetur dhe vendimin e kolegut :)
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Edhe une si kam pare, asnjehere prej 12 oreshit te pare te dites, jam PRO heqjes se tyre.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

dhe une mbeshtes vendimin e kolegut dhe te rishikohet prap stafi aop sepse aop kot per kukull sna duhen gje
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

cuna pasi fola vet personalisht me LaNdi dhe me shpjegoi arsyet e largimit dhe pamundesis per te postuar ne forum largimin e tij mendova ti rrikthej perseri aop-in duke par dhe deshiren e madhe qe aop LaNdi kishte per RRIKTHIMIN E @ shpresoj te jeni dhe ju dakort ju flm dhe respekte :mah:


[20:39] -ChanServ- LaNdi added to #shqiperia access list at level 5.
-
[20:39] -ChanServ- LaNdi added to #ndihme access list at level 5.
-
[20:40] -ChanServ- LaNdi added to #stafi access list at level 3.
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

cuna pasi fola vet personalisht me LaNdi dhe me shpjegoi arsyet e largimit dhe pamundesis per te postuar ne forum largimin e tij mendova ti rrikthej perseri aop-in duke par dhe deshiren e madhe qe aop LaNdi kishte per RRIKTHIMIN E @ shpresoj te jeni dhe ju dakort ju flm dhe respekte :mah:


[20:39] -ChanServ- LaNdi added to #shqiperia access list at level 5.
-
[20:39] -ChanServ- LaNdi added to #ndihme access list at level 5.
-
[20:40] -ChanServ- LaNdi added to #stafi access list at level 3.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

ska shum qe esht hequr dhe nese ska pasur mundesi te na thoj jam dakort nese esht rikthyer.
 
Last edited:

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Te Nderuar Koleg lista vazhdon me kto aop 1 prej tyre hiqet per mos frekuentim te serverit ndersa te tjeret per mos pjesmarje ne dheni ndihme ose aktivizim ne kanalet kryesore #ndihme & #Shqiperia


[16:18] -ChanServ- amaris deleted from #shqiperia access list.
-
[16:18] -ChanServ- amaris deleted from #ndihme access list.
-
[16:18] -ChanServ- amaris deleted from #stafi access list.
-
[16:18] -MemoServ- Memo sent to amaris.

Operator/e amaris hiqet per mos frekuentim te serverit per nje kohe shume te gjat
[16:14] <@England> !Seen amaris
[16:14] <@Shqiperia> amaris was last seen here 39 days, 1 hour, 52 minutes ago.[16:22] -ChanServ- SmS not found on #shqiperia access list.
-
[16:22] -ChanServ- SmS not found on #ndihme access list.
-
[16:22] -ChanServ- SmS deleted from #stafi access list.
[16:24] -MemoServ- Memo sent to SmS.


[16:23] -ChanServ- [SPIDER][MAN] deleted from #shqiperia access list.
-
[16:23] -ChanServ- [SPIDER][MAN] deleted from #ndihme access list.
-
[16:23] -ChanServ- [SPIDER][MAN] deleted from #stafi access list.
-
[16:23] -MemoServ- Memo sent to [SPIDER][MAN].


[16:25] -ChanServ- red_bull deleted from #stafi access list.
-
[16:25] -ChanServ- red_bull not found on #ndihme access list.
-
[16:25] -ChanServ- red_bull not found on #shqiperia access list.
-
[16:26] -MemoServ- Memo sent to red_bull.

[16:26] -ChanServ- Eugeni_London deleted from #shqiperia access list.
-
[16:27] -ChanServ- Eugeni_London deleted from #ndihme access list.
-
[16:27] -ChanServ- Eugeni_London deleted from #stafi access list.
-
[16:27] -MemoServ- Memo sent to Eugeni_London.
-

[16:28] -ChanServ- CIA deleted from #stafi access list.
-
[16:28] -ChanServ- CIA deleted from #shqiperia access list.
-
[16:28] -ChanServ- CIA deleted from #ndihme access list.
-
[16:28] -MemoServ- Memo sent to CIA


Keta nuk jan te interesuar per accessin dhe nuk jan fare aktiv ne dhenie ndihme dhe mbarvatjes ne kanalin #shqiperia dhe shpresoj te kem dhe mirkuptimin tuaj per vendimin qe kam mar RESPEKTE dhe kalofshit mir !
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

[13:48] -ChanServ- bugattigirl not found on #ndihme access list.
-
[13:48] -ChanServ- bugattigirl not found on #shqiperia access list.

hiqet per mos frekuentim te gjat te server-it 335 dit pa hyr kjo ska sens qe te ket aop !
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Desperado,se u bo nja 2 dit qe po kerkoj ate temen qe eshte hequr ky [SPIDER][MAN] dhe sonte e gjeta....Mendoj qe te ri-shtohet sepse ne oret e vona qe jam vete on eshte i vetmi nga Operatoret qe me jep 1 dore mua dhe me thene te drejten kto dit e kam ndjere shume mungesen e tij.
Nuk eshte faji jot pasi kur je ti on,nuk qellon qe eshte ky prandaj me shume eshte faji im qe nuk e paskam vene re qe eshte edhe [SPIDER][MAN] te lista.
Per cdo gje tjeter flasim dhe kur te futesh Online ne chat :)
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqen Keta Aop .....

(01:48) <@Ndihme> cannibal was last seen here 29 days, 5 hours, 28 minutes ago.
(01:48) -ChanServ- CannibaL deleted from #shqiperia access list.
(01:48) -ChanServ- CannibaL deleted from #ndihme access list.
(01:48) -ChanServ- CannibaL deleted from #stafi access list.
(01:49) !seen MiStReCi-ShKoDrAn
(01:49) <@Ndihme> I don't know who MiStReCi-ShKoDrAn is.
(01:50) -ChanServ- MiStReCi-ShKoDrAn not found on #shqiperia access list.
(01:50) -ChanServ- MiStReCi-ShKoDrAn not found on #ndihme access list.
(01:50) -ChanServ- MiStReCi-ShKoDrAn deleted from #stafi access list.
(02:04) !seen Web-Designer
(02:04) <@Stafi> I've never seen Web-Designer on this channel.
(02:04) -ChanServ- Web-Designer deleted from #stafi access list.
(02:05) -ChanServ- Web-Designer deleted from #ndihme access list.
(02:05) -ChanServ- Web-Designer deleted from #shqiperia access list.
 
Last edited by a moderator:

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

Ket Mistreci-Shkodran e paske heq me bukur se te gjithe :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqen Ket Aop .....

gjynaf me erdhi se ishte me aktivi :p
 
Top