• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
¤¤¤|09:20|¤ <+BjOnDi> !seen KINEZI
¤¤¤|09:20|¤ <@Shqiperia> L'ultima volta che ho visto KINEZI è stato 32 giorni, 22 ore, 26 minuti fa.

¤¤¤|09:20|¤ <+BjOnDi> !seen DiNaMo
¤¤¤|09:20|¤ <@Shqiperia> L'ultima volta che ho visto DiNaMo è stato 34 giorni, 18 ore, 25 minuti fa.

¤¤¤|09:21|¤ <+BjOnDi> !seen GoC_FiErAkEeee
¤¤¤|09:21|¤ <@Shqiperia> L'ultima volta che ho visto GoC_FiErAkEeee è stato 32 giorni, 5 ore, 36 minuti fa.

¤¤¤|09:37|¤ -ChanServ- KINEZI è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|09:37|¤ -ChanServ- KINEZI è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|09:37|¤ -ChanServ- KINEZI è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.

¤¤¤|09:37|¤ -ChanServ- DiNaMo è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|09:37|¤ -ChanServ- DiNaMo è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|09:37|¤ -ChanServ- DiNaMo è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.

¤¤¤|09:38|¤ -ChanServ- GoC_FiErAkEeee è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|09:38|¤ -ChanServ- GoC_FiErAkEeee è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|09:38|¤ -ChanServ- GoC_FiErAkEeee è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

Kur ka kshu heqjesh masive hidhi ne forum per konsultim perpara se te besh ndonje veprim !
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

-» Kinezi Hyri Ne Kanalin #ndihme [4f6a0714@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com]
¤¤¤|11:50|¤ * @AL3XI [==--== Kinezi ==--==] me cfare mund tju ndihmoj??!!
¤¤¤|11:50|¤ <+BjOnDi> Sek
¤¤¤|11:50|¤ <+BjOnDi> ¤¤¤|09:20|¤ <+BjOnDi> !seen KINEZI
¤¤¤|11:50|¤ <+BjOnDi> ¤¤¤|09:20|¤ <@Shqiperia> L'ultima Volta Che Ho Visto KINEZI è Stato 32 Giorni, 22 Ore, 26 Minuti Fa.
¤¤¤|11:50|¤ <+Kinezi> po
¤¤¤|11:50|¤ <+BjOnDi> Kjo Esht Koha Qe Ke Pas
¤¤¤|11:50|¤ <+BjOnDi> Pa U Fut
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> po te thash pak a shum
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> nje muaj
¤¤¤|11:51|¤ <+BjOnDi> Tani
¤¤¤|11:51|¤ <+BjOnDi> Je Kthyer?
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> po
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> nuk kam pas
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> mundsi
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> te hyja
¤¤¤|11:51|¤ <+BjOnDi> Her Tjeter
¤¤¤|11:51|¤ <+BjOnDi> Lajmero
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> jes
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> :D
¤¤¤|11:51|¤ <+Kinezi> duhet te them
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> dhe se koh
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> sdo hyj prsh
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> ?
¤¤¤|11:52|¤ <+BjOnDi> Pakashum Po
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> ok
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> besoj se sdo shkeputem
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> pakten nje or
¤¤¤|11:52|¤ <+Kinezi> maksimumi kutpon ne dit
¤¤¤|11:53|¤ <+BjOnDi> Ne Rregull.

¤¤¤|11:51|¤ -ChanServ- KINEZI aggiunto alla lista di accesso di #shqiperia con il livello 5.
¤¤¤|11:52|¤ -ChanServ- KINEZI aggiunto alla lista di accesso di #ndihme con il livello 5.
¤¤¤|11:52|¤ -ChanServ- KINEZI aggiunto alla lista di accesso di #stafi con il livello 3.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

dmth e mori prep ky se kuptoj italishten ?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

Po kta skan faj kur ju heq acc hyjne pastaj e kerkojne mbrasht un mendoj kur te hiqen nje here qe mos ta marrin me kshu mendoj un nejse.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqen Kta Aop Per Mos Aktivizim. Ne Dhomat Kryesore #Shqiperia & #Ndihme

Call ke te drejt por kjo gje duhet folur dhe vendosur dicka sepse normal qe keshut mesohen keq dhe mendojn qe se kan prob kur nuk futen duhet diskutuar.
 
Top