• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet dhe Beba^Ogel me deshiren e saj.

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Tek #stafi

[01:34] <+BeBa^OgeL> oo PiRaTi plz ma hiq aop
[01:34] <&PiRaTi> BeBa^OgeL sec
[01:34] <+BeBa^OgeL> se smerem me lapanoza un
[01:34] <+BeBa^OgeL> PiRaTi plz
[01:34] <+BeBa^OgeL> ma hiq
[01:34] <+BeBa^OgeL> s sdi
[01:34] <&Mbreti> Sisi ca te tha Mbreti ti ke lokse gjej
[01:34] <&PiRaTi> BeBa^OgeL te mbaroj pak
[01:34] <&PiRaTi> une
[01:34] <&PiRaTi> dhe vazhdoj
[01:34] <&PiRaTi> me ty
[01:35] * BeBa^OgeL (barby@I.LoVe.HeR) has left #stafi

Tek #shqiperia

[01:38] <BeBa^OgeL> kush do em thot si ta heq ket aop
[01:38] <@KYLE-XY> BeBa^OgeL zdo heqesh aop ti jo
[01:38] <+mr_bean> BeBa^OgeL:
[01:38] <@KYLE-XY> po pusho
[01:38] <+mr_bean> BeBa^OgeL:
[01:38] <@KYLE-XY> :)
[01:39] <+Sh3jTaN1> mr_bean a je tu tall lesht me mua ti tani
[01:39] <+mr_bean> ec sec pv
[01:39] <BeBa^OgeL> o KYLE-XY do e heq se sdo hy me nchat
[01:39] <+mr_bean> Sh3jTaN1: ti e di qe nuk tallem naj here une o bos
[01:39] <BeBa^OgeL> ktu qekan te ter koti
[01:39] <BeBa^OgeL> njeres fallco
[01:39] <+mr_bean> BeBa^OgeL:
[01:39] <BeBa^OgeL> jan ber me keq se grat meren em dhafe
[01:39] <+mr_bean> po flas me ty
[01:39] <+mr_bean> une
[01:40] <&albanian_kajzer> BeBa^OgeL se do me aop-in ti
[01:40] <&albanian_kajzer> ?
[01:40] * JULIAN_IT (VIPAT@VLORA.THE.BEST) has joined #Shqiperia
[01:40] <+mr_bean> albanian_kajzer:
[01:40] <BeBa^OgeL> albanian_kajzer po ma hiq plz
[01:40] <+mr_bean> lene mer
[01:40] <&albanian_kajzer> ok
[01:40] <BeBa^OgeL> flm

[01:40] -ChanServ- BeBa^OgeL deleted from #Shqiperia access list.
---
[01:40] -ChanServ- BeBa^OgeL deleted from #ndihme access list.
---
[01:40] -ChanServ- BeBa^OgeL deleted from #stafi access list.
---
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqet dhe Beba^Ogel me deshiren e saj.

Kur u shtua e kishte me qef te madh.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqet dhe Beba^Ogel me deshiren e saj.

Beba^Ogel rikthehet ne staf aop.
Me vjen keq qe nuk meret as mundimi me i vogel per tu sqaruar me userin dhe per ta mbajtur ate prane stafit.
 
Top