• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet ghost Permanent Per Dhenie Password!!

PiRaTi

Antar Aktiv
<ghost> PiRaTi
<PiRaTi> Po
<ghost> pse ca prob ka
<PiRaTi> Me dhene pass tjetrit
<PiRaTi> me thua
<PiRaTi> cfare problemi ka?
<ghost> kujt tjetri
<ghost> me
<PiRaTi> ghost mos me bo budallain
<PiRaTi> amon
<PiRaTi> sdu te permend nick tjeter
<PiRaTi> vetem kaq po te them
<ghost> PiRaTi
<PiRaTi> nderroje pass e nick
<PiRaTi> dhe mos e jep
<PiRaTi> mo
<ghost> une po te them
<ghost> diskutoje kete gje ke #sop
<ghost> ok?
<PiRaTi> ghost
<PiRaTi> nuk e diskutoj
<PiRaTi> fare
<PiRaTi> sepse e kam pa
<PiRaTi> vet ok?
<PiRaTi> Kshuqe bo mire ta ndryshosh
<ghost> se ve ne dyshim
<ghost> qe e ke pa
<ghost> une po them
<PiRaTi> Se po ta diskutoj
<PiRaTi> ti hiqesh
<PiRaTi> permanent
<PiRaTi> ok?
<PiRaTi> po ta
<PiRaTi> them
<PiRaTi> konfidencialisht
<PiRaTi> kte gje
<PiRaTi> ne rregull?
<ghost> une po them
<ghost> diskutoje
<ghost> ska gje
<ghost> :D
<ghost> dhe sop e tjere e dine kete gje
<PiRaTi> Edhe pse e din
<PiRaTi> Une veproj njelloj per te gjithe
<PiRaTi> ketu
<ghost> ok
<ghost> vepro
<ghost> sipas procedures
<PiRaTi> ghost e kupton
<PiRaTi> qe po ta them menyre shoqerore
<PiRaTi> apo se kupton?
<ghost> PiRaTi
<ghost> e kuptoj shume mire
<ghost> flm qe po ma thua
<ghost> po une po te them
<ghost> vepro
<ghost> si te jete rregulli
<ghost> per ty

-ChanServ- ghost deleted from #shqiperia access list.
-
-ChanServ- ghost deleted from #ndihme access list.
-
-ChanServ- ghost deleted from #stafi access list.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Hiqet ghost Permanent Per Dhenie Password!!

Bukur shume....do ishte me interesante te merrej vesh kush nga stafi sop na e ditka qe ky jepka pass po hajt mo varja :)
 
Top