• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet HD nga Master...

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Me kerkesen e Master meqe s`kishte access ne forum po postoj heqjen e nick HD nga ana e tij.

[00:08] <&WoLF> po
[00:08] <@System_32> Jo Pyeta Per Ne Forum
[00:08] <@System_32> Cili Ka Acc Me Postu
[00:08] <@System_32> Nje Teme
[00:09] <&WoLF> ca teme
[00:09] <&WoLF> ?
[00:09] <@System_32> Hiqet Aop
[00:09] <@System_32> HD
[00:10] <@System_32> Per Fjalor Banal Ne Main Dhe Fyerje Ndaj Sop
[00:10] <&WoLF> logse ke per te postuar
[00:10] <&WoLF> ?
[00:10] <@System_32> Po
[00:11] <@System_32> Ju Jeni Bere Kick Nga #Shqiperia Nga HD - [ Ik Re Gay E L B A S A N I ]
[00:11] <@System_32> ¤¤¤|20:44|¤ <+Albanian> ***!in
[00:11] <@System_32> ¤¤¤|20:44|¤ <+Albanian> Di Un
[00:12] <@System_32> ¤¤¤|20:48|¤ <Albanian> Si Me Nejt
[00:12] <@System_32> ¤¤¤|20:48|¤ <Albanian> :mad:
[00:12] <@System_32> ¤¤¤|20:48|¤ <Albanian> Fol
[00:12] <@System_32> ¤¤¤|20:48|¤ <Albanian> Si Tme Teket
[00:12] <@System_32> ¤¤¤|20:48|¤ <Albanian> K@ri
 
Top