• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
(12:22:43) <@SaD> !deop Disconnected
(12:22:43) * Shqiperia sets mode: -o Disconnected

(12:23:11) <Disconnected> !op
(12:23:11) * Shqiperia sets mode: +o Disconnected
(12:23:15) <@Disconnected> Sad ca ke
(12:23:17) <@Disconnected> ?
(12:23:32) <@SaD> skam gja #ndihme
(12:23:35) <@SaD> hy ktu
(12:24:05) <@Disconnected> SaD mos me hy ca ka
(12:24:28) <@Disconnected> Kur jom me cwel nuk hyj gjitbanej
(12:24:44) <@SaD> kshu qe rri posht pra
(12:24:50) <@SaD> qose hy me tel
(12:25:34) <@Disconnected> Pse kshu, ku e ke bo shkollen ti SaD ?
(12:26:02) <@SaD> nuk po te hyn ne pune ku e kam ba shkollen
(12:26:02) <@Disconnected> Xa do mgjej mu
(12:26:05) <@SaD> ste them ma
(12:26:08) <@SaD> ti edin
(12:26:38) <@Disconnected> SaD po un e di
(12:26:49) <@Disconnected> Perderisa kam @
(12:26:55) <@Disconnected> Rri ku tdu
(12:26:59) <@Disconnected> E si du
(12:27:20) <@Disconnected> Kur jom me cel s'hyj anej
(12:28:16) <@SaD> sme interreson me qa hyn ti hy ne ndihme dhe kaq
(12:28:19) <@SaD> muhabeti mos e zgjat shum
(12:28:36) <@Disconnected> Zdu mer
(12:28:36) <@Disconnected> Me hy
(12:28:44) <@SaD> ste pash ma ne #ndihme
(12:28:55) <@SaD> heren tjeter ste them asi gje
(12:28:58) <@SaD> ta heku direkt
(12:29:16) <@Disconnected> SaD e shofim mer
(12:30:37) <@Disconnected> SaD se po kujto se kom lidh kerthiz me @
(12:30:37) <@Disconnected> E sdo mzej gjumi
(12:30:37) * Quits: Dea (96d9fb34@Chat-9CEC8913.mibbit.com) (Mirupafshim!)
(12:30:37) <@Disconnected> Pff
(12:30:37) <@SaD> sme intereson gje
(12:30:37) <@SaD> ajo gje
(12:30:43) <@Disconnected> Mir ik tashi
(12:30:48) <@Disconnected> Luj me shoqet
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

Besoj se me duket veprim i drejte nqs ai nuk respekton ne rradhe te pare ne Sop-at, leri me pas userat qe besoj nuk perfillen fare nga ai!! Jam i mendimit per 2 jave denim....:)
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

1 Muaj eshte denimi me i vogel zakonisht :)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

Sa e ke denuar Call?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

1muaj pastaj varet tek sjellja e tij .
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

Call ca do behet me kete?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: hiqet ky aop arsyn e keni ktu !!!

Ky nuk do shtohet me sepse esht teper ofendus ne main dhe nuk e emeriton qe te jet operator ne kanalin #shqiperia .qose keni ndonje gje per te shtuar mund te shkruani mendimin tuaj
 
Top