• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

hiqet nga access AUDI_Q7

[JuVeNtuS]

Antar Aktiv
Mosha
33
Vendndodhja
Burrel
ky me duket dote me bo vezen e kuqe.

[16:52:51] -ChanServ- AUDI_Q7 deleted from #stafi access list.
-
[16:53:06] -ChanServ- AUDI_Q7 deleted from #Shqiperia access list.
-
[16:53:24] -ChanServ- AUDI_Q7 deleted from #ndihme access list.

Mire qe hyn ne kanal as 5 min nuk rrin, po direkt Brb dhe rrin dhe me aop siper.

[16:43:24] * Stafi sets mode: +v AUDI_Q7
[16:43:39] * +AUDI_Q7 Pershendetje All
[16:44:16] * +[InFeRnO-CLuB] BrB Ihere Une Po Dal Me Pi 1 CinaRe ,,Kthehem Shpejt
[16:48:51] * +AUDI_Q7 brb pune
[16:49:33] <12&BoBi> AUDI_Q7, kur te bosh pune ka mundesi te rrish deop
[16:51:15] <+AUDI_Q7> BoBi qekur na paske fillu me na fol si JULIAN_IT
[16:51:23] <+AUDI_Q7> !!1
[16:51:46] <12&BoBi> AUDI_Q7, skam lidhje fare me julin, te rrish me aop dhe te kesh 2 ore pa fol ;)
[16:51:57] <+AUDI_Q7> BoBi ASHTU E?
[16:52:05] <+AUDI_Q7> BoBi me hiq pak accessin po se pate bezdi
[16:52:17] <12&BoBi> patjeter :)
[16:52:21] * Parts: +AUDI_Q7 (ParajsaCha@DA6B3420.17B8F90A.25BCD90.IP) (Doli nga dhoma)
 
Top