• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet nga access Bimbashi 1 muaj

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
[12:32:36] -ChanServ- Bimbashi deleted from #Shqiperia access list.
-
[12:33:50] -ChanServ- Bimbashi deleted from #ndihme access list.
-
[12:36:16] -ChanServ- Bimbashi deleted from #stafi access list.
-

[12:30:11] * Shqiperia sets mode: +o Bimbashi

[12:31:20] <@Bimbashi> oooooo pidharer

Kti i duket fush me lule chati

[12:36:50] <Bimbashi> o bobo i ke mbushur ditet qe te me heqesh mua ?
-
Bimbashi is be_my_prin@Im.***y.And.I.Know.It * Bimbashi
Bimbashi is identified for this nick
Bimbashi on &#MosRRI
Bimbashi using Chat.Fajtori.CoM Nje Rrjet, Nje Komb - One Network Fajtori.Com
Bimbashi has been idle 1sec, signed on Sun Jun 02 12:29:56
Bimbashi End of /WHOIS list.
-
[12:37:15] <12BoBi> [12:31:20] <@Bimbashi> oooooo pidharer
[12:37:25] <12BoBi> Dhe te besh cte duash ne main ti ska
[12:37:28] <12BoBi> ta harrosh
[12:37:33] <Bimbashi> pse ca kishte ketu
[12:37:40] <Bimbashi> te gjithe per midhje jane ketu
[12:38:29] <12BoBi> Ok :)
 
Top