• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet Nga Access [DR] Per Ofendim!!

PiRaTi

Antar Aktiv
Tek #shqiperia
<[DR]> !kb labi_rimini Ore langaraq chati po nuk sha burri me Germa..
Shqiperia sets mode: +b *!uehfoiuwef@*.retail.telecomitalia.it
labi_rimini was kicked by Shqiperia (Ore langaraq chati po nuk sha burri me Germa.. ([DR]))

Tek #stafi

[01:05] * Joins: [DR] (IRC@1.2.3.4.5.6.7.8.9.10)
[01:05] * Stafi sets mode: +v [DR]
[01:05] <+PiRaTi> [DR]
[01:05] <+PiRaTi> Ca osht ai
[01:05] <+[DR]> ome
[01:05] <+PiRaTi> fjalor
[01:05] <+PiRaTi> ashtu mo?
[01:05] <+[DR]> ca mo
[01:05] <KYLE-XY> se di
[01:05] <KYLE-XY> ti je sop
[01:05] <KYLE-XY> :)
[01:05] <+PiRaTi> KYLE-XY
[01:05] <+PiRaTi> sec
[01:05] <+PiRaTi> [DR]
[01:05] <+PiRaTi> fjalori qe perdor ne main
[01:05] <+PiRaTi> je user apo Aop?
[01:06] <+[DR]> aop
[01:06] <+[DR]> uzer
[01:06] <+[DR]> njeri
[01:06] <+[DR]> kto
[01:06] <+[DR]> jam
[01:06] <+PiRaTi> Nqs je Aop
[01:06] <+PiRaTi> sillu si i tille
[01:06] <+[DR]> hiqe aop
[01:06] <+PiRaTi> mos u bashko me turmen
[01:06] <+[DR]> vetem
[01:06] <+[DR]> urdhra
[01:06] <+[DR]> mos mjep
[01:06] <+[DR]> mos ma caj trrapin dhe ti
[01:06] <+[DR]> PiRaTi
[01:06] <+[DR]> silluni
[01:06] <+[DR]> si njerez
[01:06] <+[DR]> jo si tipa
[01:06] <+[DR]> hiqe
[01:06] <+PiRaTi> [DR] heuu
[01:06] <+[DR]> acc
[01:06] <+[DR]> vetem mos mboni
[01:06] <+[DR]> si killera
[01:06] <+PiRaTi> une te caj
[01:06] <+PiRaTi> trapin ty
[01:06] <+PiRaTi> ?
[01:07] <+[DR]> hajt mos ma caj trrapin
[01:07] <+[DR]> po ta perseris
[01:07] <+[DR]> hiqe
[01:07] <+[DR]> acc
[01:07] <+PiRaTi> ok
[01:07] <+[DR]> shnet
 
Last edited:

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqet Nga Access [DR] Per Ofendim!!

PiRaTi kush qenka ky [DR] me?
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Hiqet Nga Access [DR] Per Ofendim!!

As nk e kam iden kush eshte, Kshu eshte kur bohen shtimet pa pyet!!
 
Top