• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet nga access me deshiren e tij ILUZION

limonade

Antar Aktiv
[00:38] -ChanServ- ILLUZION deleted from #ndihme access list.
-
[00:38] -ChanServ- ILLUZION deleted from #Shqiperia access list.

[00:42] -ChanServ- ILLUZION deleted from #stafi access list.

[00:30] <~Adi_el> mos vere ban ne ip
[00:30] <~Adi_el> vetem nick name
[00:31] <~Adi_el> e jo kick bane
[00:31] <~Adi_el> e more vesh ime?
[00:31] <@ILLUZION> no
[00:31] <~Adi_el> e po qenke me probleme ti
[00:31] <~Adi_el> edhe hyr ke stafi
[00:31] <~Adi_el> kush eshte ketu
[00:31] <@ILLUZION> shum dhoma
[00:32] <~Adi_el> o ILLUZION
[00:32] <@ILLUZION> o Adi_el o la me mir me hiq :)
[00:32] <~Adi_el> pse?
[00:32] <@ILLUZION> sjam per rregulla si thu ti
[00:32] <@ILLUZION> :)
[00:32] <~Adi_el> ILLUZION mos e merr per ulje
[00:32] <~Adi_el> se ska ndonje gje
[00:32] <@ILLUZION> bej del ILLUZION jemi me mir si kemi qen
[00:32] <@ILLUZION> prandaj them
[00:32] <~Adi_el> bej cte duash
[00:32] <@ILLUZION> me mir sic kemi qen futi nje del :)
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Hiqet nga access me deshiren e tij ILUZION

Pas nje keqkuptimi ne dhomen #ndihme mbreme, shtohet serisht ILLUZION aop.

[23:39] -ChanServ- ILLUZION added to #Shqiperia access list at level 5.
-
[23:41] -ChanServ- ILLUZION added to #ndihme access list at level 5.
-
[23:43] -ChanServ- ILLUZION added to #stafi access list at level 3.
-
 
Top