• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet Nga aop Nick DENISI^FR Arsyet Jan kto,.

Xen

Antarë
Pasi i dha Alfa-5 Fjalen qe do ket durim Me access qe ka ai se mbajti as 1 dit llafin,. pasi beri shum kb,. kb i fundit ishte me ket nick,. <DENISI^FR> !kb _i_embeli__ hec mer legen matan
* Shqiperia sets mode: +b *!_i_embeli_@*.810295F9.F2B0CD48.IP
* _i_embeli__ was kicked by Shqiperia (hec mer legen matan (DENISI^FR))
<Paris-Boy> ahahahahahaha,... dhe pasi i fola ka stafi,. Me dha kete Pergjigje,, <&Aldo> hmmmmm
<+X^File> mjafton nje ban
<&Aldo> <DENISI^FR> !kb _i_embeli__ hec mer legen matan
<&Aldo> * Shqiperia sets mode: +b *!_i_embeli_@*.810295F9.F2B0CD48.IP
<&Aldo> * _i_embeli__ was kicked by Shqiperia (hec mer legen matan (DENISI^FR))
<&Aldo> :S
<&Aldo> DENISI^FR
<&Aldo> Lexo Pak,
<+DENISI^FR> o Aldo un e bej dhe nick drop mer mos kujto se jam ktu per acc
<+DENISI^FR> po till fmi si le nbot te bejn llap llap
<+DENISI^FR> o ti x meno
<&Aldo> Mua Po me Vjen keq Nqs Ti Nuk ndyshon Ti i dhe Alfa- Lafin Mbrem qe nuk do Besh Budalliqe, Ne radh te par, do mendosh qe mos te biesh ne nivelin e atit
<&Aldo> dhe e 2 je aop
<+DENISI^FR> mos kujto se jam ktu per acc un mer
<&Aldo> edhe Nuk duhet nodh kto Gjera,.
<&Aldo> Ne staf
<+Master> DENISI^FR
<+DENISI^FR> aop pa aop aldo un sduroj tshamet re
<+Master> ca ke mer
<+Master> kadal
<+Master> se ste tha njeri per cfR RRIN
<+DENISI^FR> mu ne ndihme mos na cani trapin thot boti
<&Aldo> e mir
<&Aldo> mos i durosh me vjen shum keq,
<+DENISI^FR> sikur ka cliru shqiprin
<+Master> DENISI^FR a e di ti sa na shajne ne me flode
<&Aldo> ktu duhet tkesh durim vllai,
<&Aldo> atehere
<&Aldo> mduhet te heq access
<&Aldo> me keq ardhje,
<&Aldo> sepse Kshu nuk mund te vazhdosh ne staf
 

Xen

Antarë
Titulli: Hiqet Nga aop Nick DENISI^FR Arsyet Jan kto,.

Denimin do ta ket 1 jav,. dhe nqs Vazhdon me ket Mendje Do hiqet Permanent, flm,
 

uNabLe

Antarë
Titulli: Hiqet Nga aop Nick DENISI^FR Arsyet Jan kto,.

Zhvendose Temen Nga Heqjet Tek Denimet !!
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Hiqet Nga aop Nick DENISI^FR Arsyet Jan kto,.

Nuk ka denime 1 jave!!! Merr masa per me teper!!
 
Top