• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet perfundimisht aop NYC

limonade

Antar Aktiv
[17:13] <+NYC> haj ****a
* Sync u be kick nga JULIAN_IT - [ QETESOU..!! JULIAN_IT §©®î‏t -=( Kick Nr:160 )=-]
* Sync hyri tek #Shqiperia ==> [Design@NetAdmin.Fajtori.Com]
[17:13] <+NYC> weeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[17:13] <+NYC> ktu
[17:13] <+NYC> vetem Amour
[17:13] <+NYC> vetem nje gc
[17:13] <+Amour> nmsp po ti nga e di :p
[17:13] <+NYC> 100 cuna
[17:13] <+NYC> Amour:
[17:13] <+NYC> ku je o femer
* jola hyri tek #Shqiperia ==> [Fv.Chat@AlbTeam-5CC3B92C.ppp.as43234.net]
[17:13] <+NYC> pa dhembe
[17:13] <+NYC> gjalle je ti
[17:13] <@nmsp> Dyshoj se e ka thene.
[17:13] * Sync sets mode: +v jola
[17:13] <+Amour> NYC he u qetesove ti
[17:13] <+NYC> jola
[17:13] <+NYC> haj ****i
[17:14] <+NYC> Amour:
[17:14] <+NYC> ike re
[17:14] <+Amour> nmsp aha
[17:14] <+NYC> 0900
[17:14] <+NYC> ;)
[17:14] <+NYC> ik vdiss
[17:14] <+NYC> legene femer
[17:14] <+Amour> hmmm
[17:14] <+NYC> klm @ll
[17:14] <+NYC> ;)
[17:14] <+NYC> jola haj ****i
[17:14] <+jola> nyc puc zemer
[17:14] <+NYC> ikaa
[17:14] <+Amour> ik ik se e dime kush je :)
[17:15] * NYC ikni emr nga ky chat lere te shk-rdhehet- Amour
[17:15] <NYC> bye all
[17:15] <NYC> amouar hak ptuu mu ne goje
[17:15] <NYC> bich
[17:15] <NYC> bye all
[17:15] <Amour> ik more injorant njeri
* NYC Doli nga chati. [Client exited]
* koli Doli nga chati. [Client exited]
[17:15] <Master> ncncnc

Dhe per me teper asnje si vuri ban :) bravo staf i shkelqyer jeni ky nuk shtohet me
 
Top