• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqet permanenet RespecT

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
RespecT hiqet permanent per sjellje te ulet me koleget ,per me teper gjat perjudhes se denimit.


[21:35] <ROZI_IT> [20:30] <ReSpEcT> ckemi
[21:35] <ROZI_IT> [20:30] <ROZI_IT> mir flm po ju
[21:35] <ROZI_IT> [20:30] <ReSpEcT> ke pak kohe te lire sepse doja te te pyesja per dicka ?
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ROZI_IT> po
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ROZI_IT> fol
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ReSpEcT> ok
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ReSpEcT> po mir cjane ato llafe
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ReSpEcT> qe me kan ardh per ty
[21:35] <ROZI_IT> >>>Nicku juaj eshte permendur tek #Shqiperia
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ROZI_IT> cfar
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ReSpEcT> un di qe je goc e mir qe e do jeten studion dhe kur ke kohe vjen edhe ne chat
[21:35] <ROZI_IT> [20:31] <ReSpEcT> qetesohesh ..
[21:35] <ROZI_IT> >>>Nicku juaj eshte permendur tek #Shqiperia
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ROZI_IT> po cfar fjalesh
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> shkon e jep gjysmen e chatit nr e telefonin po ashtu u tregon edhe ne camer trupin ?
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ROZI_IT> mund ta di
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> e till femer je ti ?
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> per nje aop
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> me thone mua Sopat
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ROZI_IT> cfar thua more
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> per kete gje e kaluam
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> @
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ROZI_IT> se le nam
[21:35] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> te shqiperia
[21:36] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> un lash nam apo per ty qe flet gjith chati ?
[21:36] <ROZI_IT> [20:32] <ReSpEcT> nuk te vjen pak rende ?
[21:36] <ROZI_IT> [20:32] <ROZI_IT> ore me te vertet e ke ti
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ReSpEcT> me shef qe po tallem ?
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ROZI_IT> as ma nin cfar flasin ketu nuk me nje njeri
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ROZI_IT> dhe po flet shum gabim
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ROZI_IT> Okay
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ReSpEcT> bravo
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ReSpEcT> kisha shum respect per ty
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ROZI_IT> per cfar bravo
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ROZI_IT> spo te kuptoj
[21:36] <ROZI_IT> [20:33] <ReSpEcT> kshu sillu ne chat kshu
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> flm shum per fjalet
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> po gabohesh lal
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> as nuk me nje njeri
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> ketu as do ket shanc njeri te me njohi
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> po te jet ashtu te me nxjerin ne chat
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> ato qe kam ber
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> po te jet e vertet
[21:36] <ROZI_IT> [20:34] <ROZI_IT> Okay
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Hiqet permanenet RespecT

Te Mos Shtohet Me Ky Lloj Useri Sa Te Jet JETA CHATIT Sa i Pacip , Pale Dalka DHe Fol Ne Emer TE Stafit Sop Ky Qenka Felliqesir
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hiqet permanenet RespecT

Jam shum dakort per heqjen e tij permanent, Me behet qefi qe i dham nje shanc per te qen pjes e stafi-t por ky nuk ndryshon.
 
Top