• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Histori nga jeta: Si bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Zana1

Braveheart
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Dyshimet i kam tek ti , Hartini.... Zanes , mos ja qaj hallin . :wc:
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Teme e ridiskutuar njehere me pare ne forum mendoj...

Gjithsesi mjeku i dha doren dhe i tregoi porten.. :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Nje her ishte profesori.. tani doktori... sa profesione kan mbetur?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

thuj mir se nuk ka qen doktoresh, se kish vdek kjo vajza:prift:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Epo shyqyr zoti ka lene mjekun dhe ilaqet :yep:
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Ata gjinekologet e rinj jane cjane,hata fare...:p semuresh me deshiren tende lol
 

Abisi

Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Sa profesion fisnik gjinekolog.
Do te doja te isha gjinekolog :( :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Mendoj qe kjo histori nuk eshte trillim!
Pse e them kete, sepse ka shume vajza, gra qe te vetmen mundesi per te qene vetem pa percjelles eshte mjeku/gjinekologu dhe aty shpalosin...ndjenjat...por kjo qe e paska bere nga halli, duhet te ia bejme hallall apo jo!
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Desha te tregoja nje ndodhi me nje Rumune shtatzene ne martenitet po lere se do le nam,nuk thuhet :p
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Haha n'cuq jo,jam matur disa here ta shkruaj por detajet s'shpjegohen :p Shume kurreshtare ju cuna :eek:nfire:
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Haha n'cuq jo,jam matur disa here ta shkruaj por detajet s'shpjegohen :p Shume kurreshtare ju cuna :eek:nfire:

Keshtu janë ata si Abis .

Trg. ngirre nga shpirti se ndihesh më mirë .
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Ata si ti si jane !? :p

Ndoshta ndonje nate kur te kem pire ndonje gote vere ashtu e dehur :p edhe mund ta them por esell sben vaki lol Gjithsesi kishte gallate aq sa e flirtonte sa here e shihte ne ambjentet e klinikes megjithse i martuar i shkreti :eek:hh ,u be edhe xheloze se kish sjell gruan me vajzen njehere :lov lol
 

Abisi

Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Haha n'cuq jo,jam matur disa here ta shkruaj por detajet s'shpjegohen :p Shume kurreshtare ju cuna :eek:nfire:
wow,jepi thuaje,se namin duhet ta lere rumunja,jo ju.
Kurioziteti vret moj :( :( :p
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Ti e thua dhe prap kurreshtar je :p behu gjinekolog te heqesh kurreshtjen ahaha :p
 

Abisi

Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Hmmmm por kam frike se aq shume do e shoh sa do me dali nga qejfi :p :p
Ishte pise ajo rumunja?
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Kokrra e pises lool lol

Se dija qe ju dilka nga qejfi ''mafishja'' gjinekologeve :eek:hh ,nderkohe ata tradhetojne me shume se kushdo tjeter :coca:
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Nje her ishte profesori.. tani doktori... sa profesione kan mbetur?

Dentisti :p kush eshte free ta kapi ket timin se gjynah ... eshte dhe alamet djali lol
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Violi eshte mjek ai!? :p

Ne fakt kisha pare nje foto profil me nje cun qe kishe dal,sbesoj te kete qene ai tendi te ik para se te me shkulesh lesht lol
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Violi eshte mjek ai!? :p

Ne fakt kisha pare nje foto profil me nje cun qe kishe dal,sbesoj te kete qene ai tendi te ik para se te me shkulesh lesht lol

burri mi burri ka qen lol por shyqyr qe s'eshte as mjek dhe as dentist lol


Nev ne rradh te pare te falenderoj qe sjell rrefime sepse kundrejt disave, mendoj se jan interesante deri ne nje far pike...
Skuptoj cfare ka ktu per tu skandalizuar... jan copeza kujtimesh, copa jete dhe mund te ishin te tonat. Disa prej nesh i shkrujn neper ditare, kurse kjo e ka publikuar ne gazet.
Apo sbojne kshu gjonash kto.. jeta i rrjedh vaj dhe e mendojne 1milion her dicka perpara se ta bejn.


Nje koment per rrefimin tani:
Mir e ka bo... sexi eshte zgjidhja. Gjithmone!
Ama sdo perqendrohesha tek mjeku dhe cfare ndodhi mes tyre sepse e perseris qe eshte dicka normale; 2 te rritur qe bejn sex.
Anormale eshte 'kurajo' e nje nene qe i thot drejtperdrejt ne sy bijes te dikujt qe te zhduket sepse ska vend per te... ndoshta sdo ken qen kto fjalet, por kush ka kurajo ta justifikoj?
T'kisha qen un, nje shpull te dyve do kishte qen minimumi dhe do kisha informuar gruan e re.
Spo komentoj ish te dashurin, sepse fundja kush ja ka bo koken? Kush i ka bo lavazhin e trurit? Kush? kush?
 
Last edited by a moderator:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Dentisti :p kush eshte free ta kapi ket timin se gjynah ... eshte dhe alamet djali lol

Jo dentisti sbo ultraviolet ... imagjino te zgjohet jerm... i bie te ngrihesh pa dhembe ne mengjes... keni ven re qe ne pergjithesi dentistet nuk i kan dhembet e bukur???? Apo eshte mania ime kjo...
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Jo dentisti sbo ultraviolet ... imagjino te zgjohet jerm... i bie te ngrihesh pa dhembe ne mengjes... keni ven re qe ne pergjithesi dentistet nuk i kan dhembet e bukur???? Apo eshte mania ime kjo...

te shpifura i kan zakonisht... ate maskerinen shyqyr qe e vejn lol prandaj kam prit gjithmon momentin e fundit me shku
po ky qe mka gjet mami i ka sexy dhe dhembet lol e sigurt qe sdon ti japesh as nje shance? ahhahaa
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

te shpifura i kan zakonisht... ate maskerinen shyqyr qe e vejn lol prandaj kam prit gjithmon momentin e fundit me shku
po ky qe mka gjet mami i ka sexy dhe dhembet lol e sigurt qe sdon ti japesh as nje shance? ahhahaa

Hahahaha prit tani ta shqyrtojm mire... eshte fonte e sigurt mami? Se mos vetem do te na heq nga etiketa singel moj.. .. lere se sma mbush mendjen dentisti imagjino sa gojra hap ne dite... jo jo mbetem besnike etiketrs sime ...freedom!!
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Hahahaha prit tani ta shqyrtojm mire... eshte fonte e sigurt mami? Se mos vetem do te na heq nga etiketa singel moj.. .. lere se sma mbush mendjen dentisti imagjino sa gojra hap ne dite... jo jo mbetem besnike etiketrs sime ...freedom!!

S'desha te perzihem me ju por provoje nje x e rri pra freedom :)
 

Abisi

Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Goca,e patem me gjinekologun dhe rumunen,c'deshet tek dentisti?
Duhet nje fshes e mire ketej :p :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

S'desha te perzihem me ju por provoje nje x e rri pra freedom :)

Jo te faleminderit nuk jam pako qe o sodisfatoo imborsato... nganjehere duhet degjuar ai zeri i paze qe te flet :)
 
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

burri mi burri ka qen lol por shyqyr qe s'eshte as mjek dhe as dentist lol

Jo mi jo ,ishte nje foto qe kishit nxjerr gishtin e mesit me nje djale...po sngjante te ishte ai tendi,se ja kisha vene syrin une,puro Italian :p ..desha te pyesja po spo ma mbante loool lol
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Jo mi jo ,ishte nje foto qe kishit nxjerr gishtin e mesit me nje djale...po sngjante te ishte ai tendi,se ja kisha vene syrin une,puro Italian :p ..desha te pyesja po spo ma mbante loool lol


ahhhhhhhhhhhhhhhh po flit mi flit :D
ai eshte shoku im i ngusht dhe dashurojme te njejten femer lol
ta kisha prezantu por kam frik se me na vret te dyja bjondina ime pastaj:p
 

sensuu

sweet
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

jane gjera qe ndodhin :p...kam pas nje "shoqe"...dhe ka qene fiksuar shume me nje prof,thoshte qe ndjej,une e dashuroj lol...dhe ne fund te ores se mesimit i thoshte:prof,po a nuk ndiheni i lodhur pas gjithe kesaj dite ? :p
por ka nje etike...per raportin student-prof dhe doktor-pacient.
 
Redaktimi i fundit:
Top