• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Histori nga jeta: Si bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Po ky ka ndonje profesion nga keto apo kshu vecse bukurosh ahaha :p

Nje xhiro i thuj bjondines tende,me tej ja kthej prap lol
 

Katara

Antarë i Respektuar
Titulli: Bëra seks me doktorin për t’u shëruar

Shume i afte paska qen ky doktori se nuk eshte dhe aq e lehte depistimi i kesaj semundjeje .
Eshte semundje e vjeter kjo . Ne gjuhen popullore i thone karza !
Jam i bindur qe edhe Zana , Niktjeter dhe Jetmira vuajn nga kjo semundje !

lol Epo te rrosh sa malet :p
Meqe vuaj nga kjo semundje lol
Me gjej nje doktor tme bej derman se kam dhimbje kto koh :D
 
Top